Utorok 9.8.2022
sk
Ľubomíra
cz
Roman

Žena musela kvôli nedojedenému sendviču zaplatiť na letisku 2-tisícovú pokutu

Kvôli kuraťu ostala úplne na mizine.


Keď sa darí, tak sa darí. Jeden deň je všetko fajn, slniečko svieti, vtáčiky spievajú, a ďalší na teba zamestnanec letiska kričí, že musíš zaplatiť 2-tisícovú pokutu, lebo si v lietadle nedojedla kurací sendvič a akosi si to zabudla niekomu oznámiť. Znie to bizarne? Nuž, presne to sa stalo tejto mladej slečne.

Letisko je zvláštne miesto, kde neplatia žiadne pravidlá a s podobne nezmyselnými poplatkami ako tu, sa stretneš hádam len pri bookovaní lístkov na koncert. Fľaša vody stojí desať eur, tvoj kufor prekročí hmotnostný limit a môžeš tam rovno nechať obličku, ale predsa, čo je veľa, to je veľa. A dve tisícky za sendvič je veľa.

Kvôli kuraťu do debetu

Austrálska modelka menom Jessica, ktorá na TikToku vystupuje ako @_jessicaleeee, sa nedávno na sociálnej sieti podelila o vskutku bizarný zážitok. Pre tých absurdných austrálskych zákonov neznalých, pred vstupom do krajiny musí každý podpísať tlačivo, v ktorom uvádza, čo presne si so sebou nesie. Jessica si myslela, že táto povinnosť sa vzťahuje len na veci v kufri a príručnej batožine, no veľmi rýchlo zistila, že to nie je celkom tak.

@_jessicaleeee

Australian government tings 🥰🥰 starting that OF back up again to SURVIVE the next few months #fyp #australia #subway #boujee

♬ original sound – Jessica Lee

Pred odletom zo Singapuru si na miestnom letisku kúpila sendvič, no nestihla ho celý zjesť. „Polovicu som zjedla pred letom a polovicu som chcela zjesť počas neho, s čím nemal nikto problém,“ hovorí vo virálnom videu, ktoré nazbieralo stovky tisícov videní. Napokon ho však nezjedla, čo ju stálo nemilých 2 664 dolárov (cca 2 657 eur).

Problémom bolo kurča a šalát, ktoré podľa autorít mala uviesť v tlačive. „Pred týmto výletom som dala výpoveď,“ priznáva mladá modelka a dodáva, že asi bude musieť opäť spustiť OnlyFans, aby prežila nasledujúce mesiace. Zároveň si však uvedomuje, že si za to môže sama. „Bola to moja chyba a beriem za ňu plnú zodpovednosť. Pokutu zaplatím, len som sa chcela posťažovať,“ dodáva.

Žena musela kvôli nedojedenému sendviču zaplatiť na letisku 2-tisícovú pokutu
Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť