Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 26.9.2023
sk
Edita
cz
Andrea
, Ondřejka

Žena musela kvôli nedojedenému sendviču zaplatiť na letisku 2-tisícovú pokutu

Kvôli kuraťu ostala úplne na mizine.


Keď sa darí, tak sa darí. Jeden deň je všetko fajn, slniečko svieti, vtáčiky spievajú, a ďalší na teba zamestnanec letiska kričí, že musíš zaplatiť 2-tisícovú pokutu, lebo si v lietadle nedojedla kurací sendvič a akosi si to zabudla niekomu oznámiť. Znie to bizarne? Nuž, presne to sa stalo tejto mladej slečne.

Letisko je zvláštne miesto, kde neplatia žiadne pravidlá a s podobne nezmyselnými poplatkami ako tu, sa stretneš hádam len pri bookovaní lístkov na koncert. Fľaša vody stojí desať eur, tvoj kufor prekročí hmotnostný limit a môžeš tam rovno nechať obličku, ale predsa, čo je veľa, to je veľa. A dve tisícky za sendvič je veľa.

Kvôli kuraťu do debetu

Austrálska modelka menom Jessica, ktorá na TikToku vystupuje ako @_jessicaleeee, sa nedávno na sociálnej sieti podelila o vskutku bizarný zážitok. Pre tých absurdných austrálskych zákonov neznalých, pred vstupom do krajiny musí každý podpísať tlačivo, v ktorom uvádza, čo presne si so sebou nesie. Jessica si myslela, že táto povinnosť sa vzťahuje len na veci v kufri a príručnej batožine, no veľmi rýchlo zistila, že to nie je celkom tak.

@_jessicaleeee

Australian government tings 🥰🥰 starting that OF back up again to SURVIVE the next few months #fyp #australia #subway #boujee

♬ original sound – Jessica Lee

Pred odletom zo Singapuru si na miestnom letisku kúpila sendvič, no nestihla ho celý zjesť. „Polovicu som zjedla pred letom a polovicu som chcela zjesť počas neho, s čím nemal nikto problém,“ hovorí vo virálnom videu, ktoré nazbieralo stovky tisícov videní. Napokon ho však nezjedla, čo ju stálo nemilých 2 664 dolárov (cca 2 657 eur).

Problémom bolo kurča a šalát, ktoré podľa autorít mala uviesť v tlačive. „Pred týmto výletom som dala výpoveď,“ priznáva mladá modelka a dodáva, že asi bude musieť opäť spustiť OnlyFans, aby prežila nasledujúce mesiace. Zároveň si však uvedomuje, že si za to môže sama. „Bola to moja chyba a beriem za ňu plnú zodpovednosť. Pokutu zaplatím, len som sa chcela posťažovať,“ dodáva.

Žena musela kvôli nedojedenému sendviču zaplatiť na letisku 2-tisícovú pokutu
Shutterstock

Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.