Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 24.6.2024
sk
Ján
cz
Jan

V prvom prípade by asi bolo vhodné na začiatok umiestniť nejaké upozornenie, keďže pohľad, ktorý sa ti za pár chvíľ naskytne, nebude z tých najpríjemnejších. Takže tu to je, upozornenie. Preventívne pri tomto poste nejedz, teda minimálne ak nechceš riskovať, že tráviaci trakt zaradí spätný chod. A teraz môžeme ísť na to.

V poslednej dobe sa nám s budúcimi nevestami a ich prsteňovými problémami akoby vrece roztrhlo. Nedávno sme vám spomínali slečnu, ktorú frajer požiadal o ruku s prsteňom po babke. Povedať, že ním nebola práve dvakrát nadšená, sa dá považovať za veľmi mierne, dokonca aj my sami sme museli uznať, že bol ohyzdný. A dnes tu máme toto.

What Wtf GIF - Find & Share on GIPHY

Autorka nasledujúcej fotografie nie je momentálne známa, no o to známejší je fakt, že sa tento skvost aktuálne skloňuje po celom internete. Najviac si zgustli internetové skupiny zaoberajúce sa kritizovaním príšerných manikúr a v jednej takej sme naň natrafili aj my. Súkromná facebooková skupina That’s It, I’m Nail Shaming je plná nechtových katastrof (na to tam predsa je) a aj napriek tomu sa tejto svojou hrôzou podarilo vyniknúť.

Je možné, že si práve kladieš otázku: Čo má skupina na ohováranie nechtov spoločné so snubným prsteňom nejakej náhodnej slečny? Tak si to poďme zodpovedať. Ale nie slovne, tých slov by bola škoda… stačí, ak si toľko spomínanú fotografiu pozrieš.

That’s It, I’m Nail Shaming / Facebook

Keďže pôvod fotografie nie je presne známy a táto sa objavila len v uzavretej facebookovej skupine, môžeme len dedukovať, čo sa vlastne stalo. Žena sa chcela pravdepodobne pochváliť novým snubným prstienkom, no namiesto radosti sa dočkala kritiky, výsmechu a znechutenia. No dá sa tomu čudovať, keď sa na fotke nachádza takéto monštruózne čosi?

Niektoré členky skupiny sa snažili pochopiť, ako môže byť odrastený len jeden jediný necht, ďalšie tomu našli iné vysvetlenie. Je to fejk. Narafičená fotografia, ktorej autorka očividne baží po pozornosti, hoci aj tej zlej. Nie je predsa možné, aby normálne zmýšľajúci človek vycapil toto na internet a očakával príval pozitívnych reakcií. Či?!

Episode 5 Abc GIF by The Bachelor - Find & Share on GIPHY

Zdroj: That’s It, I’m Nail Shaming / Facebook


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.