Žena na internete zdieľala fotku svojho snubáku: Ľudia si všimli niečo celkom iné

Otvárať len na vlastné nebezpečenstvo…

Zdroj: Andrik Langfield / Unsplash

V prvom prípade by asi bolo vhodné na začiatok umiestniť nejaké upozornenie, keďže pohľad, ktorý sa ti za pár chvíľ naskytne, nebude z tých najpríjemnejších. Takže tu to je, upozornenie. Preventívne pri tomto poste nejedz, teda minimálne ak nechceš riskovať, že tráviaci trakt zaradí spätný chod. A teraz môžeme ísť na to.

V poslednej dobe sa nám s budúcimi nevestami a ich prsteňovými problémami akoby vrece roztrhlo. Nedávno sme vám spomínali slečnu, ktorú frajer požiadal o ruku s prsteňom po babke. Povedať, že ním nebola práve dvakrát nadšená, sa dá považovať za veľmi mierne, dokonca aj my sami sme museli uznať, že bol ohyzdný. A dnes tu máme toto.

What Confused GIF - Find & Share on GIPHY

Autorka nasledujúcej fotografie nie je momentálne známa, no o to známejší je fakt, že sa tento skvost aktuálne skloňuje po celom internete. Najviac si zgustli internetové skupiny zaoberajúce sa kritizovaním príšerných manikúr a v jednej takej sme naň natrafili aj my. Súkromná facebooková skupina That’s It, I’m Nail Shaming je plná nechtových katastrof (na to tam predsa je) a aj napriek tomu sa tejto svojou hrôzou podarilo vyniknúť.

Je možné, že si práve kladieš otázku: Čo má skupina na ohováranie nechtov spoločné so snubným prsteňom nejakej náhodnej slečny? Tak si to poďme zodpovedať. Ale nie slovne, tých slov by bola škoda… stačí, ak si toľko spomínanú fotografiu pozrieš.

That’s It, I’m Nail Shaming / Facebook

Keďže pôvod fotografie nie je presne známy a táto sa objavila len v uzavretej facebookovej skupine, môžeme len dedukovať, čo sa vlastne stalo. Žena sa chcela pravdepodobne pochváliť novým snubným prstienkom, no namiesto radosti sa dočkala kritiky, výsmechu a znechutenia. No dá sa tomu čudovať, keď sa na fotke nachádza takéto monštruózne čosi?

Niektoré členky skupiny sa snažili pochopiť, ako môže byť odrastený len jeden jediný necht, ďalšie tomu našli iné vysvetlenie. Je to fejk. Narafičená fotografia, ktorej autorka očividne baží po pozornosti, hoci aj tej zlej. Nie je predsa možné, aby normálne zmýšľajúci človek vycapil toto na internet a očakával príval pozitívnych reakcií. Či?!

Gross Episode 5 GIF by The Bachelor - Find & Share on GIPHY

Zdroj: That’s It, I’m Nail Shaming / Facebook

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
34
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Internet sa nevie nabažiť Keanu Reevesa. Obľúbený herec sa stal tvárou ďalšieho meme

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME