Žena na stanici odmietla pustiť svoju kabelku a vliezla s ňou aj do röntgenového zariadenia

Asi bola drahá.

Kabelky. Pri tomto slove muži zalamujú ruky a už sa nadychujú kvôli vysloveniu otázky „Načo ti je ďalšia?!“, no väčšine ženám sa rozžiaria oči. Ale keď nám chcú do kabelky strčiť kľúče od auta, peňaženku, nejaké dokumenty alebo čokoľvek iné, na čo práve nemajú priestor vo svojich vreckách a nechce sa im to nosiť v ruke, tak už im je dobrá. Každopádne, v kabelke nejednej ženy sa často nájde polovica jej života a sveta, takže nečudo, že táto Číňanka si ju chránila zubami nechtami. 

Žena sa nachádzala v južnej Číne na vlakovej stanici, kde mala prejsť cez bezpečnostnú kontrolu. S odovzdaním kufrov nemala problém, no keď prišlo na odovzdanie jej kabelky, rozhodla sa, že až natoľko pracovníkom bezpečnostnej kontroly nedôveruje. Svoju kabelku jednoducho odmietla pustiť, no keďže röntgenovou kontrolou prejsť musela, išla jednoducho s ňou. 

hongkongfp (https://www.hongkongfp.com/2018/02/14/video-chinese-woman-follows-handbag-airport-x-ray-scanner/)

Zábery zoskenovanej ženy, ktoré mohli vidieť ako iní cestujúci, tak aj zamestnanci stanice sa stali v Číne internetovým hitom a správy o húževnatosti tejto ženy sa už dostali aj k nám. Prečo sa tak bála o svoju kabelku? Podľa informácií z Yangcheng Evening News sa jednoducho obávala toho, že by jej počas kontroly mohli z nej zmiznúť peniaze. Podľa ľudí komentujúcich na internete bolo však toto je správanie divné a nerozumejú, že jej strach o peniaze v kabelke bol prednejší ako zdravie. V kontrolnom zariadení totiž celé svoje telo vystavila röntgenovým lúčom, ktoré nie sú zrovna zdraviu prospešné. A tak čo my vieme? Možno tam mala takú čiastku, pre ktorú by sme aj my skákali do röntgenu…

giphy.com (https://giphy.com/gifs/vinyl-3oGRFAkRv4K4wZ7u3S)

Tieto skenery sú v Číne bežné na všetkých podobných dopravných staniciach, dokonca aj na niektorých zastávkach metra či autobusov. Aktuálna situácia v tejto preľudnenej krajine je asi zaujímavá, pretože milióny ľudí cestujú domov oslavovať lunárny Nový Rok, ktorý sa začína v piatok 16. februára. Rok 2018 bude podľa čínskeho kalendára rokom psa.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/happy-new-year-2018-congratulations-xUOwGduoMXHj3tevlK)

Zdroj: hongkongfp
Titulná fotka: pexels 

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
11
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
5
Uups
Haha Haha
27
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 1

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Čo všetko sa robilo v škole počas prestávok, kým ešte neboli mobily

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME