Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 2.6.2023
sk
Xénia
, Oxana
cz
Jarmil

Žena na OnlyFans zarobila tisíce od nevlastného otca. Vykúpil celý obsah z jej stránky, zaplatil si aj špeciálne služby

Modelka spozornela, keď sa jej začalo podozrivo dobre dariť.


Mladá Austrálčanka Taila si začala pred niekoľkými mesiacmi zarábať na platforme OnlyFans. Všetko bolo v poriadku, až kým sa jej v priebehu pár mesiacov nezačalo rapídnejšie dariť. Vtedy ešte ani netušila, že všetky jej fotografie od nej kupuje jej nevlastný otec, uvádza Unilad.

Po nejakom čase začala modelka ponúkať špeciálne fotografie, ktoré zahŕňali jej nahé telo a sexuálne momenty s partnerom. Neskôr jej začalo byť podozrivé, že jeden z fanúšikov vykúpil celý obsah jej stránky a dokonca si u nej zakúpil špeciálne požiadavky na ohodnotenie pohlavného údu.

Muž, ktorý sa o Tailu staral od jej jedenástich rokov, na ňu minul v priebehu dvoch mesiacov 1 300 eur. Taila však po pár mesiacoch prišla na to, o koho ide. Prezradil ho TikTok, keďže číslo svojho fanúšika mala v telefónnych kontaktoch, ktoré mal prepojené práve s TikTokom. Zavolala naň a telefón začal zvoniť u nich doma.

Napísala mu preto správu, že vie, o koho ide, a následne dostala aj odpoveď: „Tay, môžeme sa porozprávať?“ K rozhovoru však nestihlo dôjsť, pretože ho manželka mala vraj doslova „dokopať“ až k obrubníku pred domom.

Zničila som manželstvo vlastnej matke, to som si nikdy ani nepredstavovala. Moja rodinná trauma je teda taká, že ma nevlastný otec mesiace sledoval, ako si užívam pohlavný styk na OnlyFans,“ povedala vo videu na TikToku.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Nikola Kulová
Mám prehľad v dianí, tak si tu tak tvorím. Píšem o všetkom, o čom niečo viem a čo neviem, to sa naučím.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje