Sobota 28.5.2022
sk
Viliam
cz
Vilém, Viliam

Žena nafingovala pozitívny test na covid, aby mohla utiecť z príšerného rande

Zúfalé situácie si vyžadujú zúfalé riešenia.


Čas je vzácna komodita a plytvať ňou na niečo, čo očividne skončí fiaskom, nedáva žiaden zmysel. Nikto z nás nebude žiť večne, tak načo dve hodiny čumieť do plafóna na príšernom rande, keď je jasné, že ste obaja niekde úplne inde? Na nič. Otázkou však ostáva, ako z neho opatrne zdúchnuť, aby ťa druhá strana po večeroch nepreklínala ešte ďalších dvadsať rokov.

Môžeš sa prepchať okienkom na záchode alebo sa tváriť, že ti zavolal šéf a ak do desiatich minút nebude mať vypracované zadanie na stole, môžeš si hľadať novú robotu. Alebo môžeš urobiť to, čo táto slečna. Hoci morálny aspekt jej „výhovorky“ značne pokrivkáva, treba uznať, že to fungovalo. A to sa ráta, nie?

Falošný pozitívny test ako priepustka z hrozného rande

Mladá žena menom Kali, ktorá na TikToku vystupuje ako @tin.tin__1, sa nedávno s internetom podelila o „šikovný“ trik, vďaka ktorému sa jej podarilo striasť otravného nápadníka. „Najhoršie rande v mojom živote. Dve minúty a povedala som si, že odtiaľto musím vypadnúť,“ hovorí vo virálnom videu, ktoré má momentálne viac ako 200-tisíc zhliadnutí.

@tin.tin__1

Reply to @marthamckayy Literally it was so bad I faked a positive covid test so I could go home hahaha

♬ original sound – Tin Tin

No ešteže tu máme globálnu pandémiu a nepriestrelné slovné spojenie „pozitívny test“, ktorý ťa dnes dostane zo všakovakých nepríjemných situácií. Kali napísala kamarátke, aby jej poslala falošnú správu s oznámením, že jej nedávny test na covid dopadol pozitívne. Následne si ju v mobile premenovala na „NHS PCR TEST“ a bolo vybavené. Chalanovi povedala nemilú správu, na dôkaz mu ukázala nafingovanú esemesku a už jej nebolo.

Ľudia na internete mali zmiešané názory, no pravdou je, že nikto z nás tam v skutočnosti nebol. Možno to naozaj bola taká katastrofa… „Zúfalé situácie si vyžadujú zúfalé riešenia. Dobrý nápad,“ vyjadrila sa jedna z tisícok komentujúcich. „Chudák chlapec. Už ho vidím, ako sa teraz kvôli tebe sedem dní izoluje doma,“ poznamenal zase niekto iný, aké následky mohol mať jej bizarný žart. Čo si o tom myslíš ty? Bolo to kreatívne východisko z núdze alebo baba naozaj zašla priďaleko?

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť