Žena našla prefíkaný spôsob, ako sa po rozvode odplatiť ex-manželovi

Chceli by sme vidieť ten výraz ex-manžela.

Zdroj: Christopher Campbell, Unsplash

Po tom, čo žena prišla svojmu mužovi na neveru, požiadala o rozvod. Na súde manželka síce uspela, no z nejakého zvláštneho dôvodu bola povinná ex-manželovi zaplatiť 7,500 dolárov. S rozhodnutím súdu nemohla veľa urobiť, a preto sa rozhodla vyplatiť svojho muža trochu nevšedným spôsobom. O nezvyčajnom príbehu pred pár dňami informoval portál Metro.

Sweet Ice Cream Photography, Unsplash

Žena prišla svojmu mužovi na neveru, ktorý ju podviedol s jej kamarátkou. To rozhodne poriadne naštve a človek musí cítiť hnev voči obom osobám. Ako to nečakáte od svojho manžela, tak ani od svojej kamarátky, ktorá bola na vašej svadbe a videla, ako si sľubujete vernosť do konca svojho života.

Je preto pochopiteľné, že Brandi, ktorú jej manžel podviedol, podala žiadosť o rozvod. Súd jej požiadavke vyhovel, no z nejakého zvláštneho dôvodu ženu požiadal, aby manželovi zaplatila 7 500 dolárov, čo v prepočte činí približne 6 700 eur. Brandi nezostávalo nič iné, iba sa s tým zmieriť, avšak všimla si, že na súde nebolo nijak povedané, ako má túto sumu zaplatiť.

Nevera sa nevypláca či ako?

Rozhodla sa preto, že na svojho ex-manžela, ktorému má za jeho neveru zaplatiť, vymyslí skvelý plán pomsty. Brandi preto trochu obišla systém a rozhodla sa, že túto sumu zaplatí manželovi v tých najdrobnejších minciach. Vydala sa so svojím plánom do miestnej banky, kde tetuškám za priehradkou vyrozprávala celý svoj príbeh a dostala tak nečakanú reakciu.

Panie v banke sa doslova tešili, že môžu byť súčasťou tohto plánu a vyjadrili sa, že jej s tým rady pomôžu. Svoj plán tak Brandi jednoducho zrealizovala a svojmu manželovi vyplatila sumu v 10-centovkách. Tie dokopy vážili približne 158 kilogramov. Brandi sa so svojím plánom podelila s ľuďmi na sociálnej sieti, ktorí ju v tom plne podporili.

Niektorí ľudia písali, že by najradšej videli výraz v tvári jej ex-manžela, keď mu sumu odovzdá. Síce musela Brandi svojmu mužovi zaplatiť nepríjemne vysokú sumu za rozvod, aj napriek tomu, že on bol ten, ktorý porušil ich manželský sľub, no aspoň našla skvelý spôsob, ako mu to trochu okoreniť.

Michael Longmire, Unsplash

Zdroj: metro 

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
50
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Nová wrestlingová hra bola vydaná so šialenými bugmi, ktoré pripomínajú výjavy z pekiel

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME