Piatok 7.10.2022
sk
Eliška
, Elisa
cz
Justýna
, Justina, Justin

Žena našla v bazári vlastnoručne vyrobený darček, ktorý kedysi darovala bývalému

Dôkaz toho, že chalan nežije v minulosti.


Po každom rozchode ľudia riešia dilemu – čo robiť s vecami, ktoré nám náš už bývalý partner kedysi daroval z lásky? Niekto si povie: „Vec je vec“, a pokiaľ je stále funkčná či pekná, tak si ju nechá. Iní na to ani nedokážu pomyslieť a snažia sa zlikvidovať všetky väzby na ukončený vzťah.

Kúsok vlastnej minulosti

Nečakané prekvapenie z minulosti zažila Američanka Kaylee Powellová pri návšteve charitatívneho bazáru Goodwill. Objavila tam totiž svoje vlastnoručne vyhotovené umelecké dielo, ktoré pred desiatimi rokmi venovala svojmu vtedajšiemu priateľovi. Na zaujímavý príbeh upozornil web Daily Dot.

Kaylee v sérii TikTok videí, ktoré sa medzitým stali virálnymi, opisuje, ako svoje dielo objavila úplne náhodne pri nákupoch s kamarátkou. Samozrejme, nemohla ho tam nechať a zobrala ho so sebou. 4,49 nie je vysoká cena za kúsok vlastnej minulosti.

Mozaika v tvare srdiečka zobrazuje zaľúbený párik, ktorý tvorí dievča-zajac a chlapec-mačka. Zaľúbeným tínedžerom táto roztomilosť musela pripadať ako tá najkrajšia vec na svete! Po náleze bola mozaika v pomerne zlom stave, tak sa ju Kaylee rozhodla zreštaurovať.

Vyznanie

Veľmi zaujímavý detail, ktorý si všimla, je, že zadná strana bola kompletne premaľovaná. Pred desiatimi rokmi obsahovala romantické vyznanie, vyjadrujúce najhlbšie city Kaylee k jej vtedajšiemu priateľovi. Farbu sa podarilo odhaliť a pôvodný text sa dal opäť prečítať.

@steamgeekcreations

Reply to @_but.why.not_ i went over the old letters with markers to see them more clearly. 💀 i did not need to go this hard for a HS bf but lawdy did i go hard #recap #fyp #foryoupage #art #highschooldrama

♬ original sound – Kaylee Powell

Samozrejme, ide o sladké slová plné vďačnosti za spoločne strávený rok a viera v to, že výročí spolu budú mať ešte aspoň tisíc. Život ukázal, že toto očakávanie zostalo nenaplnené a párik sa dávno rozišiel.

Pri spätnom pohľade darček a vyznanie Kaylee hodnotí ako niečo veľmi trápne, ale zároveň milé a vtipné. Tak to má byť. To, že 27-ročnému človeku pripadá jeho 16-ročné ja trápne, je dôkazom toho, že sa osobnostne vyvíja a prešiel dlhú cestu.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť