Žena nechala frajerke svojho exmanžela pred domom prekvapenie

Každý sa vyrovnáva s neverou po svojom.

Zdroj: Scott Webb, Pexels

Len málokto dokáže predýchať, keď ho niekto podvedie. Každý sa vyrovnáva s neverou po svojom. Niekto svojho expartnera ignoruje a iní vymýšľajú rôzne plány pomsty. Ani exmanželka Karen nenechala exmanželovu neveru len tak, preto si pre jeho súčasnú partnerku pripravila prekvapenie. Na príbeh upozornil portál unilad.

Oziel Gómez, Unsplash

Karen Dineen musela čeliť naozaj podlému podrazu zo strany svojho manžela. Po devätnástich rokoch manželstva mu prišla na neveru. Aby to nestačilo, jej manžel Terry ju podviedol s jej dlhoročnou kamarátkou. Akoby nestačilo, že ju manžel podviedol, podviedla ju ešte aj jej kamarátka, ktorú poznala 25 rokov.

Jej manžel sa, samozrejme, k nevere nepriznal a Karen na to prišla sama. Exmanžel je povolaním staviteľ a často zvykol prísť domov s tým, že sa musí ešte vrátiť, no vždy zostával v pracovnom oblečení. Jeho zvyk sa zmenil tak, že Karenin manžel prišiel domov, osprchoval sa a prezliekol a následne tvrdil, že sa musí vrátiť do práce.

Karen sa vyjadrila, že mohol stáť s vlajkou a mávať tam a nebolo by to o nič menej jasnejšie. Po toľkých rokoch manželstva si človek všimne akúkoľvek zmenu v správaní človeka, s ktorým žije.

pixabay.com

Karen si svoju intuíciu potvrdila, keď sa dostala do telefónu svojho manžela. Ako predpokladala, našla správy, ktoré opisovali, ako si to výborne spolu užili a taktiež, ako si má Terry dávať pozor, aby na to jeho žena neprišla.

Raz Terry volal domov a manželka mu to zdvihla a oslovila ho prezývkou, ktorú mu dala žena, s ktorou ju podvádzal. Ten však ešte ani v tomto momente nemal problém všetko zatĺkať. Okrem toho našla aj pokladničný blok, ktorý bol na dve rovnaké voňavky, pričom ona dostala len jednu.

Po tomto incidente sa manželia rozviedli a Karen sa odsťahovala. Pri preberaní svojich vecí našla Karen svoje svadobné šaty, v ktorých si brala manžela Terryho. Rozhodla sa, že ich viac už vlastniť nechce, preto ich nechala pred domom partnerky svojho exmanžela.

Pridala k nim aj odkaz: „Ahoj Carol, viem, že máš rada tovar z druhej ruky, tak som si myslela, že by sa ti mohli páčiť tieto šaty, ktoré som mala na sebe, keď som si brala tvojho terajšieho priateľa. S láskou, Karen.“ 

Ab, Unsplash

Unilad sa opýtal na komentár aj jej exmanžela Terryho. Ten sa vyjadril, že ľudia majú aféry každý deň a že keď budú v kontakte s jeho exmanželkou, nech jej odkážu, aby začala konečne žiť život. Okrem toho poznamenal, že by mali zistiť, aké to je žiť s Karen a mali by sa jej opýtať na naozajstný príbeh, prečo ju ľudia podvádzajú.

Zdroj: unilad

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
9
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Chlapík paroduje bizarné módne kreácie známych celebrít

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME