Streda 6.7.2022
sk
Patrik, Patrícia
cz
Den upálení mistra Jana Husa

Len málokto dokáže predýchať, keď ho niekto podvedie. Každý sa vyrovnáva s neverou po svojom. Niekto svojho expartnera ignoruje a iní vymýšľajú rôzne plány pomsty. Ani exmanželka Karen nenechala exmanželovu neveru len tak, preto si pre jeho súčasnú partnerku pripravila prekvapenie. Na príbeh upozornil portál unilad.

Oziel Gómez, Unsplash

Karen Dineen musela čeliť naozaj podlému podrazu zo strany svojho manžela. Po devätnástich rokoch manželstva mu prišla na neveru. Aby to nestačilo, jej manžel Terry ju podviedol s jej dlhoročnou kamarátkou. Akoby nestačilo, že ju manžel podviedol, podviedla ju ešte aj jej kamarátka, ktorú poznala 25 rokov.

Jej manžel sa, samozrejme, k nevere nepriznal a Karen na to prišla sama. Exmanžel je povolaním staviteľ a často zvykol prísť domov s tým, že sa musí ešte vrátiť, no vždy zostával v pracovnom oblečení. Jeho zvyk sa zmenil tak, že Karenin manžel prišiel domov, osprchoval sa a prezliekol a následne tvrdil, že sa musí vrátiť do práce.

Karen sa vyjadrila, že mohol stáť s vlajkou a mávať tam a nebolo by to o nič menej jasnejšie. Po toľkých rokoch manželstva si človek všimne akúkoľvek zmenu v správaní človeka, s ktorým žije.

pixabay.com

Karen si svoju intuíciu potvrdila, keď sa dostala do telefónu svojho manžela. Ako predpokladala, našla správy, ktoré opisovali, ako si to výborne spolu užili a taktiež, ako si má Terry dávať pozor, aby na to jeho žena neprišla.

Raz Terry volal domov a manželka mu to zdvihla a oslovila ho prezývkou, ktorú mu dala žena, s ktorou ju podvádzal. Ten však ešte ani v tomto momente nemal problém všetko zatĺkať. Okrem toho našla aj pokladničný blok, ktorý bol na dve rovnaké voňavky, pričom ona dostala len jednu.

Po tomto incidente sa manželia rozviedli a Karen sa odsťahovala. Pri preberaní svojich vecí našla Karen svoje svadobné šaty, v ktorých si brala manžela Terryho. Rozhodla sa, že ich viac už vlastniť nechce, preto ich nechala pred domom partnerky svojho exmanžela.

Pridala k nim aj odkaz: „Ahoj Carol, viem, že máš rada tovar z druhej ruky, tak som si myslela, že by sa ti mohli páčiť tieto šaty, ktoré som mala na sebe, keď som si brala tvojho terajšieho priateľa. S láskou, Karen.“ 

Ab, Unsplash

Unilad sa opýtal na komentár aj jej exmanžela Terryho. Ten sa vyjadril, že ľudia majú aféry každý deň a že keď budú v kontakte s jeho exmanželkou, nech jej odkážu, aby začala konečne žiť život. Okrem toho poznamenal, že by mali zistiť, aké to je žiť s Karen a mali by sa jej opýtať na naozajstný príbeh, prečo ju ľudia podvádzajú.

Zdroj: unilad


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť