Sobota 1.10.2022
sk
Arnold
cz
Igor

Susedia. V ideálnom svete ľudia, ktorí ti požičajú vajcia, keď sa ti akurát minuli, a polejú kvety, keď odídeš na dovolenku. Ale kto kedy žil v paneláku, vie, že realita je niekde celkom inde. Zatiaľ čo niektorých ani neregistruješ, iní o sebe dávajú veľmi intenzívne vedieť. A ty, hoci vieš, že sú u seba doma a môžu si robiť, čo chcú, by si ich za to dal najradšej deportovať kamsi veľmi, veľmi ďaleko.

Fakt nie je nič krajšie, ako nemôcť v noci spať, lebo sused zľava žúruje, akoby mal zajtra zomrieť, a ráno sa budiť o pol šiestej, lebo sused sprava mal bytostnú potrebu teraz vŕtať do steny. No a potom je tu ešte niečo. Keď sa nechcene – naozaj veľmi, veľmi, veľmi nechcene – staneš súčasťou ich intímnych radovánok. Táto slečna s tým má bohaté skúsenosti.

Žena slušne požiadala susedov, aby znížili decibely

„Naozaj som nechcela byť tá otravná suseda, ale moji susedia posledné štyri dni súložia tak neskutočne nahlas, že som sa im rozhodla strčiť pod dvere toto,“ píše na TikToku žena s používateľským menom @victoriahuneidi29. Zároveň ukazuje odkaz, v ktorom slušne, ale rázne vysvetľuje, že by ocenila, keby si jej susedia odtiahli posteľ od steny. Tá do nej totiž vráža, a to je v spojitosti s hlasnými vzdychmi naozaj vražedná kombinácia.

@victoriahuneidi29

ik it’s spelled noise it was too early #fyp #starbucks #OverShareInYourUnderwear

♬ Gypsy Woman (She’s Homeless) – Basement Boy Strip To The Bone Mix – Crystal Waters

Slečna možno ani sama netušila, ako to celé napokon vyvrcholí. Predsa len, ľudia sú rôzni. Mohli jej odkaz úplne odignorovať a naďalej si užívať posteľné mecheche, vďaka ktorému nikto v okruhu piatich kilometrov nezažmúri oko. Alebo jej mohli za odmenu našť*ť na rohožku. Na jej milé prekvapenie sa však nestalo ani jedno z toho a susedia problém vyriešili hádam najlepšie, ako sa dalo. 

Od susedov sa dočkala nečakane milej odpovede

„Dnes poobede som išla vyvenčiť psa a toto som našla na zemi,“ hovorí dievča vo videu. Sused jej pred bytom nechal odkaz, v ktorom píše, ako veľmi ho celá vec mrzí a že si dá v budúcnosti väčší pozor. Na znak zmierenia k odkazu pridaj aj darčekovú kartičku do Starbucksu v hodnote 50 dolárov (cca 43 eur). Čo lepšie mohol urobiť? Keď sa človek štyri noci po sebe nevyspí, to jediné, čo k životu potrebuje, je predsa káva. Takže klobúk dole.

Shutterstock

Zdroj: victoriahuneidi29 / TikTok 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť