Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 2.12.2023
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka

Žena nechala u kaderníka viac ako 200 eur. Z výsledku jej bolo do plaču

Niekedy je možno lepšie ostrihať sa krovinorezom vzadu na záhrade.


Hoci násilie by vždy malo byť poslednou možnosťou, asi všetci sa kolektívne zhodneme na tom, že niektorí mentálni atléti si bez milosti zaslúžia stoličkou po hlave. Napríklad tí, ktorí stoja rovno vo dverách a bezducho ťukajú do mobilu. Alebo tí, ktorí majú o šiestej ráno v sobotu bytostnú potrebu vŕtať, akoby na montáži ich novej police stálo prežitie celej ľudskej rasy.

A potom je tu ešte separátna kapitola – ľudia, ktorí si nechajú zaplatiť za dodanie určitej služby a vôbec im v noci nekradne spánok, že ju nedodajú. Lenže legislatíva nepustí, a tak nám ani v tomto prípade neostáva iné, ako sa len oduševnene posťažovať na internete. Presne to po nevydarenej návšteve kaderníka urobila aj táto slečna.

Po návšteve kaderníctva vyzerá ako strašiak do maku

V zahraničí momentálne fičí takzvaný „wolf cut“, čo je vlastne len noblesnejší názov pre Jágrove „vpredu biznis, vzadu párty“. Zostrih vyskúšalo niekoľko celebrít, preto sa niet čudovať, že s ním začali experimentovať aj bežní smrteľníci. Medzi nimi aj mladá slečna menom Eve, ktorá na TikToku vystupuje ako @gl0babie. V jej prípade to však dopadlo hotovou katastrofou.

@gl0babie

This man charged me $300 for this wtf I can literally never leave the house again #greenscreen #hairfail #whatiwantedvswhatigot #help #foryou

♬ original sound – Kneely_Knight

Eve sa na vlastnej koži presvedčila, že nožničky v rukách neschopného kaderníka sa rýchlo menia na zbraň hromadného ničenia a tragédia, ktorú si odniesla na hlave, je toho jasným dôkazom. „Za toto som zaplatila 300 dolárov. Teraz už nikdy nevytiahnem päty z domu,“ píše pod virálnym videom, ktoré doposiaľ nazbieralo viac ako pol milióna zhliadnutí. Ľudia v komentároch nevedeli, či sa smiať, plakať, alebo jej rovno popriať úprimnú sústrasť.

„Vytiahol tu niekto stroj času? Lebo ja mám pocit, že sme sa vrátili do MySpace éry,“ napísal jeden z používateľov. Najhoršie na tom celom je, že tento samozvaný expert učí budúcich kaderníkov, ako sa starať o vlasy. Boh žehnaj jeho študentom. A ich klientom ešte tým dupľom.

Shutterstock

Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.