Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen

Žena nemohla spávať kvôli priateľovmu chrápaniu, teraz na tom zarába. To, čo spravila, ťa dostane

Poznáš ten pocit, keď si pokojne spíš a zrazu sa zobudíš na ten otrasný zvuk?


Mexičanka Ana (26) sa minulý rok presťahovala k priateľovi Luisovi (33). Myslela si, že bude mať život ako v rozprávke, no tú veľmi rýchlo narušilo jeho chrápanie. Ako píše New York Post, keď sa mu na jeho neznesiteľné chrápanie sťažovala, priateľ to popieral a tvrdil, že to nemôže byť až také zlé.

Nahnevaná Ana sa preto raz v noci rozhodla priateľa nahrať. Keď mu pustila zvuk jeho chrápania, obaja sa na tom náramne zabávali. Jeho chrápanie však neprestávalo, a preto ho nahrávala vždy, keď sa naskytla príležitosť. Z nahrávok sa stal nakoniec až takmer ročný materiál a dievčine sa vnukol skvelý nápad.

@koana

Todos pueden ser artistas 🥺

♬ original sound – Ana

Oslovila svojich kamarátov hudobníkov, či by z nahrávok nevedeli vytvoriť piesne. Tie potom nahrala na Spotify a piesne sa okamžite stali virálnymi. Účet, ktorý nesie názov „Snoring Machine“, má dnes viac ako 23-tisíc poslucháčov. Najpopulárnejším „hitom“ je minútová klasika „Light snoring“.

„Úprimne, začalo sa to ako niečo smiešne, keď povedal, že nechrápe a teraz ho môže počuť každý! Mám poslucháčov z celého sveta vrátane Mexika, USA a dokonca aj Japonska,“ uviedla Ana, ktorá dodáva, že sa jej na tom dokonca podarilo zarobiť desiatky eur.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.