Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Žena nemohla spávať kvôli priateľovmu chrápaniu, teraz na tom zarába. To, čo spravila, ťa dostane

Poznáš ten pocit, keď si pokojne spíš a zrazu sa zobudíš na ten otrasný zvuk?


Mexičanka Ana (26) sa minulý rok presťahovala k priateľovi Luisovi (33). Myslela si, že bude mať život ako v rozprávke, no tú veľmi rýchlo narušilo jeho chrápanie. Ako píše New York Post, keď sa mu na jeho neznesiteľné chrápanie sťažovala, priateľ to popieral a tvrdil, že to nemôže byť až také zlé.

Nahnevaná Ana sa preto raz v noci rozhodla priateľa nahrať. Keď mu pustila zvuk jeho chrápania, obaja sa na tom náramne zabávali. Jeho chrápanie však neprestávalo, a preto ho nahrávala vždy, keď sa naskytla príležitosť. Z nahrávok sa stal nakoniec až takmer ročný materiál a dievčine sa vnukol skvelý nápad.

@koana

Todos pueden ser artistas 🥺

♬ original sound – Ana

Oslovila svojich kamarátov hudobníkov, či by z nahrávok nevedeli vytvoriť piesne. Tie potom nahrala na Spotify a piesne sa okamžite stali virálnymi. Účet, ktorý nesie názov „Snoring Machine“, má dnes viac ako 23-tisíc poslucháčov. Najpopulárnejším „hitom“ je minútová klasika „Light snoring“.

„Úprimne, začalo sa to ako niečo smiešne, keď povedal, že nechrápe a teraz ho môže počuť každý! Mám poslucháčov z celého sveta vrátane Mexika, USA a dokonca aj Japonska,“ uviedla Ana, ktorá dodáva, že sa jej na tom dokonca podarilo zarobiť desiatky eur.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Nikola Kulová
Mám prehľad v dianí, tak si tu tak tvorím. Píšem o všetkom, o čom niečo viem a čo neviem, to sa naučím.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje