Žena nevie, čo má robiť. Jej mačka kradne spodnú bielizeň cudzím ľuďom

Mačka Kee Kee je už v susedstve známa firma.

Zdroj: Profimedia

Mačky sú záhadné stvorenia s množstvom divných manierov, ktoré sú ďaleko za hranicami racionálneho ľudského vnímania. No schválne. Aké logické opodstatnenie má, že ti po jednom zhadzuje veci z police, že sa ti rozhodne uprostred noci sadnúť na ksicht, že sa ti usadí na ramene ako papagáj alebo si ľahne do škatule od pelechu namiesto… nuž, samotného pelechu?!

Žiadne. A rovnako nedáva zmysel ani to, že sa niektoré štvornohé príšerky rozhodnú zahrať na zberateľov a kradnú ľuďom veľmi špecifické predmety. Ukážkovým príkladom je mačka Kee Kee, ktorá je v miestnom susedstve už pomerne známa firma. Jej tempo je vražedné, útočí v noci, keď sa nikto nepozerá, a domov si odnáša vytúženú korisť – spodnú bielizeň.

Profimedia

Mačka kradne jedny nohavičky za druhými

Za svoje pôsobenie nahromadila už celkom slušnú zbierku a zatiaľ sa nezdá, že by s absurdným koníčkom mala v pláne prestať. Nohavičky, boxery, dokonca jedny plavky značky Ted Baker, ktoré majiteľku rozhodne nestáli malé peniaze… to všetko sa jej počas nocí podarilo uchmatnúť. Mačka sa teší, ale jej majiteľka Georgia Careless len čaká na deň, keď jej niekto nahnevane zabúcha na dvere.

21-ročná žena netuší, prečo má Kee Kee taký kontroverzný objekt záujmu. Niektoré hodnotnejšie nálezy sa jej údajne podarilo vrátiť prostredníctvom facebookových skupín, ku všetkým majiteľom sa však dopátrať nemožno. Zastaviť ju nevie, keďže sa 7-ročná mačka aj napriek vyššiemu veku poľahky prevlečie cez okno otvorené na vetračku.

Profimedia

V bezpečí nie je ani miestna korytnačka

Najhoršie je to údajne v lete, keď si ľudia nechávajú otvorené okná aj dvere. Jej rekord je osem párov ponožiek – tie po jednom nanosila v rozmedzí hodiny a pol. Okrem oblečenia sem-tam donesie aj jedlo. To kradne korytnačke, s ktorou má očividný problém a presne vie, kedy sa má vydať na „lov“, aby ju pripravila o večeru. Múdra to mačka, múdra.

Profimedia

Zdroj: Profimedia 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
17
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Pod morskou hladinou vyrastie park pre potápačov plný úžasných stavieb a sôch. Takto bude vyzerať


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME