Žena objednala kamarátke narodeninovú tortu. Cukrárka však urobila absurdnú chybu

Ako sa toto vôbec niekomu podarí?

Zdroj: Shutterstock

Niekedy tvoj mozog skrátka vypne. Na písomke z matematiky, keď sa ťa cudzinec opýta na cestu a ty zrazu, aj napriek tomu, že si v tom istom meste žil celý život, ani nevieš, na ktorej zemskej pologuli sa nachádza… poznáme to. A nie je to žiadna dráma. Chvíľkový pocit trápnosti pominie tak rýchlo, ako prišiel, a ide sa ďalej.

O trochu komplikovanejšie je, keď sa ti to stane v práci a táto cukrárka s tým má očividne bohaté skúsenosti. Keď človek niečo zverí do rúk profesionála, hoci v tomto prípade očividne len samozvaného, čaká profesionálny výsledok. Je jedno, či sú to vlasy, nechty, kuchynské obkladačky alebo torta – malo by to mať úroveň. Minimálne aspoň o trochu vyššiu ako to, čo si laik doma urobí sám.

Cukrárka urobila absurdnú chybu

Jasné, pečenie nie je jednoduché. Nie každý má kapacity na rozdeľovanie žĺtkov od bielka, nie každý má v oku pol kila polohrubej múky a nie každý vie, ako presne má ten povestný „zlatistý chrumkavý“ povrch vyzerať. Ale keď za to pýta peniaze, jeho klientela tak akosi automaticky očakáva, že to ovládať bude. No opak je niekedy pravdou.

Friend sent my mom a cake; she even typed quotation marks and everything! from cakefails

Neznáma Američanka chcela nedávno kamarátku potešiť chutnou narodeninovou tortou. Dočkala sa však len trpkého sklamania. Problém nebol v chuti, ako by možno mnohí čakali, dokonca ani nevyzerala úplne zle. Ale len do momentu, kým sa niekto neprizrel bližšie a nezačal čítať, čo je na nej vlastne napísané.

Inštrukcie v objednávke zrejme doslova zneli, aby cukrárka na tortu veľkým žltomodrým písmom napísala: „Všetko najlepšie na to, ďakujem!“ Hoci nie je úplne jasné, čo sa stalo, dá sa predpokladať, že nešikovná pekárka okrem želaného textu zakomponovala zvyšok správy. A ľudia na Reddite, s ktorými sa nešťastná kamarátka oslávenkyne o toto faux pas podelila, jej to dali poriadne vyžrať.

Ľudia na internete nešetrili sarkastickými poznámkami

„Seriózne, ako môže byť niekto až taký hlúpy? Toto sú presne tí ľudia, čo pri zombie apokalypse padnú ako prví,“ napísal jeden z komentujúcich. „Ako vie niekto udržať v chode firmu, keď robí také banálne chyby?“ pýtal sa zase ďalší. Niekto iný však podotkol, že možno cukrárka hovorí primárne iným jazykom, tak sa snažila opísať text do bodky. Čo si o tom myslíš ty?

Shutterstock

Zdroj: Pixelceptor / Reddit 

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
7
Uups
Haha Haha
20
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Otravné veci, ktoré robia mamičky na sociálnych sieťach


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME