Žena odchádza každé 2 hodiny z práce, aby nakojila svojho partnera bodybuildera

Áno, čítate celkom správne…

V poslednej dobe sa začali ženy čím ďalej tým viac domáhať práva na kojenie svojich drobných ratolestí na verejnosti. Predsa len, kojenie malých detí je súčasťou materstva a mnoho žien si myslí, že to nie je nič pohoršujúce. Samozrejme sa bavíme o prípadoch, kedy má mamička zmáknutú túto činnosť veľmi dobre a okoloidúci prsník ani nezahliadnu. No ako by ste sa asi pozerali na ženu, ktorá nekojí novorodeniatko, ale dospelého muža?

viralthread.com (http://www.viralthread.com/woman-quits-job-to-breastfeed-her-bodybuilder-boyfriend-every-two-hours/)

Nedá sa popierať, že pre niekoľko týždňové či mesačné bábätko je materské mlieko tou najlepšou formou výživy – dodáva mu predsa silu a chráni ich bezbranné telíčka proti bacilom zvonka. Lenže ako človek starne, vyvíja sa aj jeho telo a už túto bezprostrednú ochranu vo forme stravy zo strany matky nepotrebuje. A v tom momente každá rozumná žena prestane kojiť. Potom sú tu samozrejme matky, ktoré trvajú na dojčení svojho potomstva, hoci už je dávno vo veku, kedy sa to stáva nevhodným. No a na záver je tu istá, nepopieram, že veľmi zvláštna menšina ľudí, ktorí za najromantickejší večer považujú ten, kedy môže láskavo jeden druhého nakojiť.

36-ročná Jennifer Mulford z Atlanty sa rozhodla, že presne toto je pre ňu predstava dokonalého životného rozhodnutia. Každý deň niekoľkokrát odchádza z práce, aby mohla nakojiť svojho 36-ročného priateľa Brada Leesona. Spolu majú čosi zvané „vzťah založený na kojení“, kedy si obaja partneri spolu túto činnosť užívajú. Jennifer pije trikrát do dňa čaj pre matky, ktorý má podporovať tvorenie mlieka v prsníkoch a taktiež si pomáha špeciálnymi tabletkami s názvom Lactiful.

viralthread.com (http://www.viralthread.com/woman-quits-job-to-breastfeed-her-bodybuilder-boyfriend-every-two-hours/)

V dnešnej dobe je naozaj normálne, že partneri vo vzťahu vedia o sebe navzájom všetko a sú si veľmi blízki, no nejestvuje predsa len určitá hranica toho, čo je už priveľa? Jennifer sa kvôli tejto bizarnej záľube dokonca vzdala svojej pôvodnej práce čašníčky: „Vzdala som sa všetkého, lebo chcem, aby tento náš nápad fungoval tak dokonalo, ako to len ide.“ Neviem, či na celej tejto situácii čosi zmení fakt, že ona a jej bodybuilder sú do seba zaľúbení už od raného detstva. Ako obaja tvrdia, možno aj práve vďaka tomu si boli schopní vybudovať tak silné puto a bezhraničnú dôveru. Nechcem nikoho súdiť, ale mám mnoho priateľov z detstva a ešte ani jeden ma nepožiadal, či by som ho nenakŕmila priamo z mojej hrude. Koniec koncov, možno sa len stretávam s divnými ľuďmi, však?

viralthread.com (http://www.viralthread.com/woman-quits-job-to-breastfeed-her-bodybuilder-boyfriend-every-two-hours/)

„V určitom momente som vedela, že som stretla muža, s ktorým chcem stráviť celý život… Obaja sme totiž chceli to isté – najhlbšie možné puto medzi dvomi ľuďmi, ktoré vám poskytne len dojčenie,“ tvrdí Jennifer. A na záver dodáva, že hoci sa ich životný štýl pravdepodobne nestotožňuje s verejnou mienkou o tom, čo je normálne, obaja sú predsa dospelí ľudia so slobodnou voľbou rozhodovať o tom, akým smerom sa bude ich život i vzťah uberať.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/job-scores-entry-oKQHP89vJTUnm)

Zdroj: viralthread.com
Titulná fotka: viralthread.com

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
111
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 1

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Typy ľudí, ktorých stretneš na vianočných nákupoch

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME