Žena omylom poslala šéfovi výpovedné papiere so žiadosťou, nech ich vytlačí

Bez kontextu to nevyznelo najlepšie…

Zdroj: Christian Wiediger / Unsplash

Existuje hneď niekoľko spôsobov, ako privodiť svojmu šéfovi drobný srdcový infarkt, a po oblepení pracovného stola bublinkovou fóliou našla copywriterka Beth Ashley hádam ten najefektívnejší. Ako informuje portál Unilad, nedávno svojmu manažérovi poslala dokument pod názvom „výpovedné papiere“ so žiadosťou, nech ich pre ňu láskavo vytlačí a bez akéhokoľvek kontextu to naozaj nevyznelo najlepšie.

Celá situácia by bola podstatne komickejšia, keby sa Beth pokúšala takýmto mám u r*ti spôsobom povedať zbohom svojej aktuálnej práci a bez šance protestovať postavila svojho šéfa rovno pred hotové. To sa však v skutočnosti nestalo, preto musíme pracovať s tým, čo máme.

Výpovedné papiere, ktoré potrebovala 22-ročná copywriterka vytlačiť, boli pre jej priateľa. Ten posledný mesiac pracoval od nevidím po nevidím, čo bol pravdepodobne jeden z dôvodov, prečo chcel zo svojej pozície odstúpiť, a tak nemal čas zaobstarať si vlastné. Vtedy prišla na scénu Beth ako nápomocná frajerka, ktorá dokumenty nielenže napísala, ešte ich aj chcela vytlačiť. Ako presne, to už je asi jasné.

Našťastie má Beth so svojím manažérom Andrewom kamarátske vzťahy. Ten sa teda rýchlo dovtípil, že výpovedné papiere asi nebudú pre jeho zamestnankyňu a celú kauzu obrátil na srandu. „Čo sú toto za zvrátené ťahy?!“ odpísal Beth na jej žiadosť a obaja sa na tom výdatne pobavili. Práve preto sa rozhodla posunúť svoje drobné faux pas ďalej, a prostredníctvom svojho Twitteru sa oň podelila so zvyškom sveta.

„Napísala som frajerovi výpovedné papiere, poslala ich svojmu manažérovi, nech ich vytlačí a zabudla som akosi poskytnúť kontext,“ napísala do príspevku a priložila aj screenshot ich konverzácie. Vtedy ešte pravdepodobne nečakala, že sa z nej stane nový internetový virálik. No ako to už na sociálnych sieťach býva, na svojich 15 minút slávy nemusela dlho čakať a teraz má už príspevok viac ako 15-tisíc lajkov.

A ako strávil šéf, že sa jeho meno vyníma vo virtuálnej sfére v takýchto súvislostiach? „Dúfala som, že to manažér nezistí. No čo čert nechcel, povedal mu to jeho mladší brat,“ hovorí Beth pre portál Unilad. „Preventívne som sa ho opýtala, či chce, aby som si nastavila profil ako súkromný a aby sa príspevok ďalej nešíril. Jemu to však nevadilo.“ 

„Len mu prišlo vtipné, že to ostatným vôbec prišlo vtipné. My sme sa na tom spolu smiali tak päť minút, potom to vyprchalo a išli sme ďalej. No internet to baví už vyše týždňa,“ dodáva copywriterka. Hlavné teda je, že všetko dobre dopadlo a šéf to zobral športovo. Lebo poznáme šéfov… niektorí by to vedeli nafúknúť do vskutku grandióznych rozmerov. 

Zdroj: unilad.co.uk 

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Hudobní interpreti, ktorým sa podarilo uspieť iba s jednou pesničkou

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME