Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 8.2.2023
sk
Zoja
cz
Milada

Žena ošedivela, keď mala 13 rokov. V škole ju za to šikanovali, dnes svoje vlasy miluje

30-ročná farmárka z Maďarska svojimi kaderami ohúrila svet.


Šediny. U mužov znakom vyspelosti a krásy, u žien ďalšia známka starnutia, ktorú treba zamaskovať, ako to len ide. Prvý šedivý vlas vnímajú ako koniec sveta a všetky ostatné sú už prakticky len ďalšími klincami do rakvy. No táto žena je len jedným z mnohých dôkazov, že by sme tento postoj, celý ako je, mali chytiť a vyšmariť von z okna.

Anna Shepherd ošedivela, keď mala trinásť rokov. Momentálne 30-ročná farmárka z Maďarska si v škole vďaka tomu prešla peklom. Decká bývajú kruté, inak to nebolo ani v tomto prípade, a keď jej na každodennej báze dávali pocítiť, že je iná, začala mamu prosiť, aby si mohla vlasy zafarbiť. Mala pocit, že kvôli svojej korune krásy vyzerá minimálne o päťdesiat rokov staršie.

Šedivým vlasom vďačí za slávu na sociálnych sieťach

Ako plynul čas, naučila sa so svojimi šedivými vlasmi žiť. A nielen to – naučila sa, ako ich mať rada a ako svoju „nedokonalosť“ otočiť na jednu z najväčších predností. Rozhodla sa teda, že si ich nechá narásť, ako to len pôjde, a z jej dnešného zjavu je jasné, že to išlo teda dosť. Anna má vlasy až po kolená, a práve vďaka tejto skutočnosti si na internete ukoristila priazeň tisícok sledovateľov.

Profimedia

Maďarka je pre mnohé ženy vzorom. Denne dostáva desiatky komentárov či milých správ od žien z rôznych kútov sveta, ktoré jej hovoria, že vďaka nej nabrali odvahu skoncovať s farbením vlasov. Okrem toho sa jej však dostáva aj menej príjemnej pozornosti od expertov, ktorí si z jej vlasov spravili predmet vlastných fetišov. Neraz ju niekto poprosil, či by nemohol jej vlasy za finančnú odmenu napríklad oblízať.

Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia

Zdroj: Profimedia


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť