Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 29.3.2023
sk
Miroslav
cz
Taťána, Táňa
, Tatiana

Žena ostala uväznená vo vlastnom byte. V jedno ráno jej totiž zmizli schody

Kamže sa podeli?


Len si to predstav. Je nádherné ráno, ledva si sa vykotúľal z postele, najväčším úspechom je, že si na seba natiahol spodnú bielizeň a nohavice v správnom poradí a už sa od teba automaticky očakáva, že budeš fungovať. Tak si povzdychneš, schytíš tašku a vydáš sa do náručia nemilosrdného pouličného zhonu. Lenže len čo zabuchneš vchodové dvere, takmer sa zrútiš do niekoľkometrovej priepasti.

Nie je to úplne bežná vec, ale predsa sa to deje. Na vlastnej koži sa o tom presvedčila aj slečna menom Olivia, ktorá na TikToku vystupuje ako @foodbattle2008. Vo virálnom videu, ktoré doposiaľ nazbieralo viac ako dva milióny zhliadnutí, sa so svetom podelila o veľmi nemilé zistenie – nemá sa ako dostať z domu, pretože celé vonkajšie schodisko, ktoré tam ešte včera pevne stálo, je fuč.

Majiteľ bytového komplexu nikomu neoznámil, čo sa chystá

Kto kedy býval v slovenskej bytovke, vie, že niektoré veci zvyknú dostať nohy. Raz ti zmizne rohožka pred dverami, inokedy žiarovka vo výťahu… ale schodisko? To sa hádam nedeje ani u nás. No v zahraničí očividne áno. Hoci by malo byť prirodzené, že majiteľ oznámi obyvateľom bytov všetky chystané rekonštrukcie, najmä tie, ktoré ich reálne ovplyvňujú, v tomto prípade sa to nestalo.

Olivia ostala v byte uväznená niekoľko hodín. „Majiteľ komplexu nikoho neinformoval, že sa ide rekonštruovať schodisko. Keď som mu volala, tvrdil, že to nevedel ani on sám,“ hovorí mladá žena. Tu sa nám naskytá otázka, kto to potom zaplatil, no na ňu sa asi odpoveď tak skoro nedozvieme.

Kuriózny prípad šokoval ľudí na internete a vydojil z nich aj niekoľko zaujímavých komentárov. „Keby sa to stalo mne, šéf by mi povedal, nech proste skočím. Veď to nie je tak vysoko,“ vyjadrila sa jedna z komentujúcich. „Toto určite nie je v súlade s požiarnou bezpečnosťou. Pokojne ich môžeš žalovať,“ napísal zase niekto iný. To ale Olivia nemá v pláne.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje