Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 5.3.2024
sk
Fridrich
cz
Kazimír

V dnešnej dobe, ktorá je charakterizovaná modernými technológiami a sociálnymi sieťami, mnoho ľudí skúša využívať rôzne online zoznamky. Niekto by možno povedal, že takýmto vzťahom nedôveruje, ale faktom je, že aj cez internet môžeme nadviazať veľmi silné priateľstvá, prípadne aj niečo viac. Nový vzťah na internete hľadala aj mladá Emma z Liverpoolu vo Veľkej Británii, píše portál LADbible.

Tam natrafila na Harryho. Sympatický mladík jej okamžite padol do oka a začali si spolu písať. Postupom času sa ich vzťah výrazne prehĺbil. Emma v televízii prezradila, že Harryho považovala za „dokonalého muža“. „Ak mám byť úprimná, tak som ním posadnutá. Je to až trochu desivé,“ povedala. „Je podnikateľ, má portfóliá nehnuteľností. Kedykoľvek som s ním hovorila, vždy bol na cestách. Je nádherný, vyšportovaný.“ Bola ním natoľko unesená, že dokonca plánovala svadbu!

YouTube video

Dômyselný podvod

Ideál dokonalého chlapa sa ale o nejaký čas začal rozpadať. V prvom rade bolo Emme podozrivé, že Harry počas videohovorov príliš neukazoval svoju tvár a v jeho izbe bola vždy tma. Emma tomu ale nepripisovala veľkú dôležitosť a plánovala sa s Harrym stretnúť aj osobne. Harry sa však vyhovoril, že kvôli pracovným povinnostiam to nestihne.

To už Emme vŕtalo v hlave a začala mať podozrenie, že Harry zrejme nebude tým, za koho sa vydáva. Spojila sa s expertmi na falošné profily (takzvaný catfishing) z televíznej relácie MTV Catfish UK, ktorí veľmi rýchlo odhalili, že Harryho profil je fake. Fotografia jeho auta bola stiahnutá z fotobanky, na ďalšej fotke, ktorá vraj zachytávala samotného Harryho, bol profesionálny model. Emma bola z tohto odhalenia veľmi rozčarovaná a dokonca si aj poplakala.

Shutterstock

Krátko nato ju Harry kontaktoval s tým, že sa s ňou chce stretnúť. Tentokrát slovo dodržal a Emma sa dozvedela celú pravdu. Harry bol v skutočnosti George, muž, s ktorým randila minulý rok. „Celý čas si to bol ty?“ vmietla mu Emma do tváre. „Celých šesť mesiacov som s tebou strácala čas? Robíš si srandu?“ George sa za svoje správanie ospravedlnil, ale dodal, že tento podvod bol jediným spôsobom, ako sa s Emmou skontaktovať. Tvrdil, že ju stále miluje a všetko, čo jej napísal, myslel úprimne.

Zdá sa ale, že Emmu hnev čoskoro prešiel, keďže vraj s Georgeom ostali priateľmi. Ktovie, možno sa teraz dajú opäť dokopy.


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.