Piatok 3.12.2021
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

V dnešnej dobe, ktorá je charakterizovaná modernými technológiami a sociálnymi sieťami, mnoho ľudí skúša využívať rôzne online zoznamky. Niekto by možno povedal, že takýmto vzťahom nedôveruje, ale faktom je, že aj cez internet môžeme nadviazať veľmi silné priateľstvá, prípadne aj niečo viac. Nový vzťah na internete hľadala aj mladá Emma z Liverpoolu vo Veľkej Británii, píše portál LADbible.

Tam natrafila na Harryho. Sympatický mladík jej okamžite padol do oka a začali si spolu písať. Postupom času sa ich vzťah výrazne prehĺbil. Emma v televízii prezradila, že Harryho považovala za „dokonalého muža“. „Ak mám byť úprimná, tak som ním posadnutá. Je to až trochu desivé,“ povedala. „Je podnikateľ, má portfóliá nehnuteľností. Kedykoľvek som s ním hovorila, vždy bol na cestách. Je nádherný, vyšportovaný.“ Bola ním natoľko unesená, že dokonca plánovala svadbu!

Dômyselný podvod

Ideál dokonalého chlapa sa ale o nejaký čas začal rozpadať. V prvom rade bolo Emme podozrivé, že Harry počas videohovorov príliš neukazoval svoju tvár a v jeho izbe bola vždy tma. Emma tomu ale nepripisovala veľkú dôležitosť a plánovala sa s Harrym stretnúť aj osobne. Harry sa však vyhovoril, že kvôli pracovným povinnostiam to nestihne.

To už Emme vŕtalo v hlave a začala mať podozrenie, že Harry zrejme nebude tým, za koho sa vydáva. Spojila sa s expertmi na falošné profily (takzvaný catfishing) z televíznej relácie MTV Catfish UK, ktorí veľmi rýchlo odhalili, že Harryho profil je fake. Fotografia jeho auta bola stiahnutá z fotobanky, na ďalšej fotke, ktorá vraj zachytávala samotného Harryho, bol profesionálny model. Emma bola z tohto odhalenia veľmi rozčarovaná a dokonca si aj poplakala.

Shutterstock

Krátko nato ju Harry kontaktoval s tým, že sa s ňou chce stretnúť. Tentokrát slovo dodržal a Emma sa dozvedela celú pravdu. Harry bol v skutočnosti George, muž, s ktorým randila minulý rok. „Celý čas si to bol ty?“ vmietla mu Emma do tváre. „Celých šesť mesiacov som s tebou strácala čas? Robíš si srandu?“ George sa za svoje správanie ospravedlnil, ale dodal, že tento podvod bol jediným spôsobom, ako sa s Emmou skontaktovať. Tvrdil, že ju stále miluje a všetko, čo jej napísal, myslel úprimne.

Zdá sa ale, že Emmu hnev čoskoro prešiel, keďže vraj s Georgeom ostali priateľmi. Ktovie, možno sa teraz dajú opäť dokopy.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť