Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 23.9.2023
sk
Zdenka
cz
Berta
, Bertina

Žena po 12 rokoch zistila, že vychováva cudzie dieťa. Čo sa stalo a aké rozuzlenie má tento prípad?

Čo by si robil na jej mieste?


Donna Johnsonová a jej manžel Vanner majú spolu dvoch synov. Nedávno sa rozhodli, že sa bližšie pozrú na svoj rodokmeň. Preto si nechali urobiť testy DNA a tie ich totálne šokovali, informuje portál tn.cz.

Z výsledkov vyplynulo, že Vanner je otcom len jedného zo svojich dvoch detí. Ihneď sa naskytlo viacero otázok, no najhlavnejšou bola tá, koho je mladší syn Tim. „Pri čítaní výsledkov som si myslela, že došlo k omylu,“ uviedla zúfalá matka. Zároveň tvrdila, že svojho muža určite nepodviedla.

Mohlo by ťa zaujímať:

Čo sa bude diať s láskou zosnulého Heribana? Fanúšikom sa rozhodnutie televízie nepáči

Za všetko môže klinika

Keďže Donna podstúpila umelé oplodnenie, po niekoľkých mesiacoch sa zistilo, že chybu urobila samotná klinika. Na oplodnenie boli použité ženine vajíčka, spermie jej manžela však omylom zamenili.

Donna údajne po tejto šokujúcej správe upadla do depresie, svojmu synovi Timovi sa ale rozhodla povedať pravdu. Chlapec informáciu prijal a vraj povedal, že by si prial vedieť, ako by vyzeral s génmi Vannera. Zároveň chcel spoznať aj svojho biologického otca. Rodiny sú odvtedy v pravidelnom kontakte.


Tagy:

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.