Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 30.3.2023
sk
Vieroslava
cz
Arnošt, Ernest

Žena po rozchode hádže každý deň svojmu ex do schránky mŕtvu rybu

Pomsta má občas nepríjemný zápach rybiny.


Je nás tu viac ako sedem miliárd, takže niet pochýb o tom, že sa nájdu ľudia, ktorí sa rozchádzajú v dobrom. Jednoducho zistia, že nie sú kompatibilní, pobalia si saky-paky a ešte aj o päť rokov neskôr spolu vybehnú na kávu. Lenže v mnohých prípadoch to takto ľahko neprebieha a väčšina z nás by najradšej zniesla zo sveta svojho ex pri prvej možnej príležitosti.

Mať záznam v registri trestov však nie je práve výhra, takže si človek dá radšej zájsť chuť. Nie však táto slečna. Kate, ktorá na TikToku vystupuje ako @katieber5, nedávno na sociálnej sieti prezradila bizarný spôsob, akým sa mstí svojmu bývalému partnerovi na každodennej báze. Za čo? To si, nanešťastie, môžeme len domýšľať.

Rozchod s nepríjemným zápachom rybiny

Vo virálnom videu, ktoré má momentálne takmer štyri milióny zhliadnutí, Katie ukázala svetu, že zlomiť jej srdce bolo to najhoršie, čoho sa jej ex mohol dopustiť. Najmä, ak mu vadí zápach rybiny. „Moja najtoxickejšia vlastnosť je, že hádžem svojmu ex mŕtvu rybu do schránky každý jeden deň,“ hovorí a zároveň by bolo asi vhodné podotknúť, že táto poštová schránka je vlastne otvor na dverách, ktoré mu priamo vedú do domu.

Každé ráno si teda fešák nájde na koberčeku pri dverách čerstvý úlovok. Ľudia na internete mali pomerne zmiešané reakcie, a zatiaľ čo niektoré slečny vykreslili Katie ako hrdinku, iní pre jej činy nemali veľa pochopenia. „Je to úbohé,“ vyjadril sa jeden z komentujúcich. „Predstav si, že sa presťahoval a ona o tom nevie,“ nadhodil zase ďalší.

Možno práve následkom prívalovej vlny negatívnych komentárov nakoniec Katie zmenila svoju verziu. „Ľudia si fakt myslia, že to bol dom môjho ex a že to robím každý deň,“ smeje sa Katie, ktorá to celé údajne myslela ako vtip. Je však otázne, čo je na tom pravdy. „Bol to náhodný dom a spravila som to len raz,“ objasňuje ďalej, no úprimne? To je asi ešte horšie.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje