Žena po štyroch rokoch učinila objav storočia. Jej obľúbené tričko vôbec nebolo tričko

To nevymyslíš, to je život.

Zdroj: Shutterstock

Sme ľudia. Omylní, trochu hlúpi a sem-tam nám to poriadne dlho doteká. Týždne, mesiace, niekedy dokonca celé roky robíme tie isté chyby a s prehľadom ignorujeme, že na tom jednoducho niečo nehrá. Netvár sa, že to nepoznáš. Určite si v minulosti narazila na kreténa, ktorý klamal, až sa hory zelenali, a hoci bolo do oči bijúce, čo je zač, zaslepená láskou si prehliadala všetky varovné signály, až dokiaľ ti nadobro nedolámal srdce.

Zhruba tak sa cítila táto žena, keď po dlhej, naozaj dlhej dobe zistila, že niečo jej srdcu veľmi blízke vôbec nie je to, za čo sa vydáva. Len to v tomto prípade nebol chlap, ale overal. Madison, ktorá na TikToku vystupuje pod prezývkou @teampierce, nedávno učinila objav storočia. A ako to už v tejto dobe býva, rozhodla sa oň podeliť so svetom… nech sa môžu na jej stupidite pobaviť všetci.

Overal nosila ako tričko celé štyri roky

„Toto si človek nevymyslí,“ napísala na sociálnu sieť a prihodila video konverzácie, pravdepodobne s kamarátkou, v ktorej objasňuje, ako zo seba posledné štyri roky robila totálneho idiota. Presne toľko totiž nosila svoj bordový overal s kvetovanou potlačou v domnienke, že to nie je overal. Považovala ho totiž za tričko.

@teampierce

I can’t make this up ☠️ #fyp #seashanty #greenscreen #foryou

♬ The Reason – Hoobastank

„Mám to tričko štyri roky a až teraz som si uvedomila, že to nie je tričko, ale overal,“ píše v správe, na čo sa jej druhá strana pohotovo opýtala, či ho nikdy predtým nemala na sebe. „To je práve to! Mala som ho na sebe veľakrát, len som ho nosila ako tričko. Ten strih mi prišiel úplne hlúpy, stále som mala nervy na to, aké komplikované je si ho vôbec obliecť. Teraz mi je už jasné prečo.“

Obliekanie bolo náročné, ale to ju neodradilo

V tejto fáze sa nám naskytá otázka, ako je to vôbec možné. Každý, kto kedy videl overal (čo očividne nie je prípad Madison) vie, ako vyzerá. A vie aj to, že namiesto jedného otvoru na pás ako klasické tričko má otvory dva. Na nohy. Aj kamarátku očividne zaujímalo, ako sa to celé mohlo takto popliesť, preto sa na to Madison rovno opýtala.

Shutterstock

„Prestrčila som si pás cez jeden z otvorov na nohy,“ vysvetľuje Madison. „Druhý otvor na nohy tam len tak plápolal, ale ja som bola v tom, že je to jeden z tých zavinovacích topov, len trochu divne strihaný. ŠTYRI ROKY, chápeš?!“ Z videa sa stal okamžitý virál, ktorý má momentálne viac ako osem miliónov videní a 200-tisíc lajkov. Okrem nového overalu teda získala Madison aj svojich 15 minút slávy – no nie je ten život krásny?

Zdroj: teampierce / TikTok

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
12
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
55
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Veci, ktoré na sebe nemáme radi, ale opačné pohlavie ich na nás miluje


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME