Žena počas prechádzky našla „ľudský palec“. Privolala políciu a vykľul sa z toho poriadny trapas

Palec to teda rozhodne nebol…

Zdroj: Shutterstock

Všetci pozeráme kriminálne seriály. Či už chceš alebo nie, slovenské televízie ich posledných päť rokov reprízujú každý jeden večer, takže ak po desiatej nechceš meditovať alebo čumieť do blba, prakticky nemáš na výber. Zápletka je v podstate všade rovnaká. Náhodný okoloidúci, ako aj žena v tomto prípade, o ktorom informuje portál Metro, nájde mŕtvolu a tím odborníkov sa následne snaží zistiť, ako sa tam dostala.

Na prvý pohľad sa teda zdá, že je to celkom bežná vec, len tak sa prechádzať a objaviť mŕtve telo. Ale rovnako ako deväťdesiat percent všetkých situácií z amerických filmov a seriálov, aj toto je do veľkej miery vykonštruované a v reálnom živote sa to proste nedeje. Respektíve, možno áno, ale nie do takej miery a rozhodne by nikto z nás nečakal, že sa to môže stať práve jemu.

Z blata našla vykúkať „ľudský palec“

Lenže tejto žene sa to stalo… alebo si to aspoň myslela. A bola z toho poriadna komédia. 26-ročná Katie Wilkinson z anglickej dedinky Winlaton bola na pokojnej prechádzke so psom, keď si zrazu v blate všimla prapodivný objekt. Vyzeral ako ľudský palec. Okamžite ho odfotila, aby ho mohla ukázať ostatným a všetci dospeli k rovnakému záveru ako ona – je to palec.

Shutterstock

Vydesená teda po príchode domov zalarmovala políciu. Netrvalo dlho a na prahu jej dverí stáli muži zákona. Ukázala im teda inkriminovanú fotografiu, všetci sa zhodli na tom, že objekt skutočne vyzerá ako palec a pobrali sa teda na miesto činu. Policajti, detektívi… všetci sa hodiny pokúšali nájsť telo, no bezúspešne, a tak napokon na scénu privolali posily.

Policajné psy. Až tým sa podarilo odhaliť, že palec vlastne vôbec nie je palcom. Je to obyčajný zemiak. „Sama som si najprv hovorila, že to nemôže byť palec, preto som aj odišla,“ hovorí Katie. „No stále mi to vŕtalo v hlave. Možno to bol palec. Možno ho niekomu odsekli. Ale možno, čo je ešte horšie, je stále súčasťou zakopaného tela.“

Zalarmovala políciu, ktorá prišla celej veci na koreň

„Keď mi všetci, komu som fotku ukázala, potvrdili, že to naozaj vyzerá ako palec, rozhodla som sa to tak nenechať. Zavolala som na políciu, a keď mi povedali, že niekoho pošlú, začala som plakať. Strašne som sa bála. Hneď som volala mame a tú pustili skôr z práce, lebo všetci – vrátane mňa – boli v tom, že som našla telo.“

Shutterstock

Teraz je už jasné, že to telo nebolo. „Psy to našli do trištvrte hodiny. Zrazu za mnou prišiel seržant a držiac v ruke čosi oválne sa ma opýtal, či je toto ten môj palec. Vtedy som zbadala, že v ruke drží zemiak, a musím priznať, že som sa nikdy v živote necítila trápnejšie. Toľké plytvanie času a to všetko kvôli zemiaku!“ dodáva Katie.

Katie by sa v tej rane najradšej od hanby prepadla a začala sa všetkým naokolo ospravedlňovať. Nikto sa však na ňu nehneval. „Aj ja som si myslel, že to je palec, a to som detektív,“ povedal jej jeden z mužov zákona, aby sa necítila tak previnilo. „Aj napriek tomu, že to bolo značne ponižujúce, vo výsledku som veľmi rada, že to nebol palec,“ uzatvára slovami Katie.

Shutterstock

Zdroj: metro.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
10
Uups
Haha Haha
81
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Si na svoj vek vyspelý či príliš detinský? Tento dotazník ti odhalí tvoj psychologický vek


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME