Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 15.7.2024
sk
Henrich
cz
Jindřich

Nemusíš byť prvotriedny skeptik, aby si uznal, že väčšine úmrtí v hororových filmoch by sa dalo predísť, keby postavy pohli rozumom a činili aspoň trochu racionálne rozhodnutia. No vážne. Keď sa zobudíš v zamknutej miestnosti priklincovaný ku stene, asi už veľa vody nenamútiš, no v iných prípadoch existuje celkom jasná úniková cesta… ktorú celé herecké obsadenie tvrdohlavo ignoruje.

Jasné, idú podľa scenára a päťminútový film by asi nebol práve finančný trhák, ale aj tak. Ak by sa to stalo tebe, určite by si na to išiel inak. Keby sa ti niekto vlámal do domu a snažil sa ťa skántriť mačetou, určite by si nebežal hore po schodoch. Lebo nevieš lietať. Keby ste s kamošmi na opustenej chate uprostred lesa začuli z pivnice vychádzať prapodivné zvuky, určite by ste to nešli kontrolovať po jednom. Lebo piati na jedného by ste predsa len mali väčšiu šancu, nie?

Shutterstock

Ale hlavne by si určite, za žiadnych okolností, nešiel bývať do domu, kde to niekto pred tebou nerozchodil. To už rovno môžeš objať svojho psa na rozlúčku a predplatiť si hrobové miesto. Slečna, ktorá na TikToku vystupuje ako @dontbeanashhole, ale očividne podobnému žánru neholduje, a tak jej asi nenapadlo, že to nie je práve najšťastnejší nápad. Nuž, a takto to dopadlo.

Žena našla pod kobercom obrys mŕtveho tela

Počas prerábky sa jej podarilo natrafiť na čosi desivé, čo bývalí majitelia doslova zamietli pod koberec. „Nevadilo mi, že v mojom novom dome niekto predo mnou zomrel. No predstavte si, aký to bol šok, keď som strhla koberec a našla pod ním toto,“ hovorí slečna vo svojom videu. To sa stalo okamžitým virálom, ktorý má na sociálnej sieti momentálne viac ako päť miliónov zhliadnutí. 

@dontbeanashhole

It’s cool. Everything is fine. ? #newhouse #creepy #diyhomedecor

♬ Amityville Horror – Scary Halloween Sound Effects – Halloween Sound Effects

Pod starým kobercom bol stále obrys postavy, ktorá v dome očividne skonala. Pri ňom bolo, mimo iného, zaznačené aj číslo prípadu Case091101 a dátum, kedy sa to celé pravdepodobne odohralo. 19. januára 2018. „Okej, ale toto je vážne trochu strašidelné,“ dodáva na záver. A má pravdu. Čo by si robil ty, keby si u seba doma narazil na niečo podobné?

Zdroj: dontbeanashhole / TikTok


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.