Žena počas spánku prehltla svoj snubný prsteň. Ako sa jej také niečo podarilo?

Stále lepšie ako osem pavúkov ročne zo známeho mýtu.

Zdroj: Jim [email protected]

Noc by mala predstavovať pokoj a oddych, no ľudské telo je nevyspytateľný stroj. Každý z nás aspoň raz za čas zažije nepokojný spánok, ktorého následkom je niekoľko modrín alebo rozhádzané veci v okolí postele. Pre niekoho môže mať dramatický spánok aj vážnejšie následky.

Nedávno zasnúbená Jenna Evans patrí k ľuďom, ktorí mávajú fakt divoké noci. Sprevádzajú ju námesačné prejavy a v minulosti bola prichytená pri tom, ako sa počas spánku venovala rôznym činnostiam, ktorým sa spiace osoby zvyčajne nevenujú (varenie).

Jedno ráno sa Jenna zobudila po čudnom sne, v ktorom prehltla svoj snubný prsteň. Možno to nebol len sen, lebo zistila, že prsteň jej naozaj chýba…

Gepostet von Jenna Evans am Donnerstag, 12. September 2019

Najprv tomu nechcela uveriť, no postupne nadobudla presvedčenie, že v noci naozaj prehltla svoj snubný prsteň. Zobudila svojho snúbenca Bobbyho a oznámila mu, čo sa stalo. Ten bol, samozrejme, tiež veľmi skeptický. Dvojica sa na bizarnej situácii chechtala vyše hodiny, a potom si uvedomila, že by asi bolo na mieste vyhľadať lekársku pomoc.

Gepostet von Jenna Evans am Donnerstag, 12. September 2019

Po príchode na pohotovosť sa Jenna ešte stále poriadne bavila na svojom nočnom zážitku a robilo jej problém objasniť, čo sa vlastne stalo. Trpezliví doktori nakoniec prípad spracovali a zobrali ženu na rádiologické vyšetrenie. Snímka ukázala, že prsteň sa skutočne nachádza v bruchu ženy. Lekári vedia, že ľudská tráviaca sústava nepredstavuje dobrú šperkovnicu a Jenna musela ísť na operáciu.

Gepostet von Jenna Evans am Donnerstag, 12. September 2019

Pred samotným zákrokom to už prestala byť sranda. Jenna pociťovala nepríjemnú bolesť a zároveň si uvedomila, že počas operácie sa všeličo môže pokaziť. Desila ju predstava, že by sa jej svadobné plány skomplikovali. Nakoniec všetko dobre dopadlo – prsteň bol vyslobodený a Jenna neutrpela žiadnu ujmu. Akurát pri prebúdzaní sa z anestézie vrešťala ako pavián.

Gepostet von Jenna Evans am Donnerstag, 12. September 2019

Takéto bizarné skúšky dokážu poriadne preveriť vzťah. Jenna a Bobby to zvládli na výbornú a ukázali, že z nich budú skvelí manželia, ktorí budú vždy stáť pri sebe. Teraz už nič nebráni tomu, aby svoj zväzok úradne spečatili. Akurát prsteň by mali pre istotu ešte párkrát poriadne poumývať.

Zdroj: facebook.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Vtipný experiment ti ukáže, akým úzkym otvorom sú mačky schopné preliezť

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME