Žena počas videokonferencie zabudla, že ju nahráva kamera a pred očami kolegov išla na záchod

Za mladú Jessicu sa však postavila väčšina internetu, ktorá zverejnenie videa odsúdila.

Zdroj: Shutterstock

Počas súčasnej pandémie koronavírusu platia v mnohých krajinách sveta prísne bezpečnostné pravidlá. Sú zatvorené všetky obchody s výnimkou supermarketov, drogérií či lekární, ale aj mnohé firmy.

V zásade sa ľuďom odporúča, aby – ak to je možné – pracovali z domu. Tento typ práce (home office) síce v dnešnom svete informačných technológií nie je žiadnou novinkou, faktom ale je, že pandémia môže spôsobiť jeho nárast, a to aj po tom, keď najväčšie nebezpečenstvo pominie.

Ako píše aj portál Bored Panda, video z jednej nevšednej videokonferencie sa síce dostalo na internet, ale dotyčná slečna obdržala mnoho pozitívnych reakcií a slová podpory.

Shuttershock (https://www.shutterstock.com/cs/image-photo/business-people-looking-screen-during-video-548319844)

Home office vládne týmto dňom

Súčasťou takého bežného home office dňa sú často, pravdaže, aj všemožné konferencie. Aj tie sa už dnes dajú vysielať z rôznych kútov štátu či sveta bez väčších problémov.

Pravdou ale ostáva, že ľudia, ktorí doteraz pracovali v kanceláriách, môžu mať problémy prispôsobiť sa režimu práce z domova. To je celkom iste prípad aj mladej ženy menom Jessica.

Zabudla, že ju nahráva webkamera

Tá z domu absolvovala jednu videokonferenciu, počas ktorej tak trochu pozabudla, že ju nakrúca webkamera, a tak sa vybrala aj s počítačom na záchod, kde vykonala potrebu. Jej kolegovia ostali teda poriadne prekvapení. Video, ktoré túto epizódku zachytáva, niekto z Jenniferiných „kamarátov“ následne zavesil na internet.

Výborné však je, že ľudia Jennifer vyjadrili podporu a nerobili si z nej žarty. „Si hrdinka!“ napísal napríklad Bryan Dawson a pripojil aj troch smajlíkov.

„Jennifer sme momentálne všetci“ napísala užívateľka Olive.Snažíme sa vysporiadať so všetkým tým šialenstvom, prispôsobiť prácu z domu, robiť viac vecí najlepšie ako dokážeme.“ Dodala tiež, že ten, kto dotyčné video zavesil na internet, si nezaslúži byť Jenniferin kamarát a mali by ho z firmy vyraziť.

V podobnom duchu sa vyjadrilo aj niekoľko ďalších užívateľov. Podľa nich je nehorázne takto niekoho ponižovať. „Žiadny stres, na záchod chodíme všetci,“ zhrnula to presne ďalšia užívateľka a dodala, že ktokoľvek video zverejnil, v sebe nemá „kúska slušnosti, rešpektu a súdnosti“.

Zdroj: boredpanda.com

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
16
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
8
Jeej
Uups Uups
8
Uups
Haha Haha
21
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Virálne správy spojené s koronavírusom, ktorým mnohí naleteli

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME