Žena pomocou Instagramu zistila, že je jej nový objav zasnúbený. Jeho odpoveď stála za to

„Platí to len v Mexiku, v Štátoch ešte nie.“

Zdroj: © Shutterstock

Kým nájdeš toho pravého, premelie sa ti životom veľa kreténov. Z niektorých to sála už na kilometre, iní ti musia pomotať hlavu, aby si pochopila, že tadiaľto cesta nevedie. No a potom sú tu ešte tí experti, z ktorých pomyselné pozlátko opadne, až keď na internet postnú fotku so svojou snúbenicou. No šťastná to žena.

Anna Hense z amerického štátu Illinois na jedného takého natrafila na dovolenke. Počas slnenia v nádhernom LA sa k nej prikradol chalan menom Alex, dali sa do reči a očividne si padli do oka. Veci sa hýbali správnym smerom. Naivné predstavy o možnom romániku spľasli ako bublina v momente, keď sa Anna vrátila domov a zablúdila na Instagram.

Tam uvidela, že chalanisko oznamuje zásnuby. So ženou, ktorá mala byť údajne jeho ex a zároveň s tou, o ktorej počas celého ich úletu nepadlo jediné slovo. Asi netreba hovoriť, aká bola mladá Američanka rozčarovaná, keď na ňu z feedu vyskočila táto novinka. Pochopiteľne, chcela vedieť, čo je vo veci, a tak sa rozhodla Alexovi napísať.

„Počuj, čo je to s tým postom na Instagrame. Ty si zasnúbený?!“ napísala mu správu. Chalan ju nenechal na odpoveď dlho čakať, avšak to, čo z neho vypadlo, by pokojne mohli zahrnúť do scenára niektorého z béčkových sitkomov. „Nuž… striedavo sme spolu boli a neboli už od Vďakyvzdania,“ odštartoval Alex svoje litánie a Anna už vedela, že je zle.

„Dozvedela sa, že sa s tebou stretávam a vyhrážala sa mi, že ak nedostane prsteň, už ju nikdy neuvidím. Nedávno sme išli do Mexika na narodeninovú oslavu jej najlepšej kamarátky, veci sa zvrtli, dosť sme toho pofetovali, a hoci to ani jeden z nás nečakal, dnes som sa to rozhodol urobiť,“ pokračoval Alex, z ktorého sa každým ďalším slovom stával väčší a väčší kretén.

„V Štátoch ešte zasnúbení nie sme, platí to len tu v Mexiku, ale chápem, že pre teba muselo byť divné naraziť na to na Instagrame. Neviem, čo viac povedať. Si super baba, aj ona je super baba… Beriem každý deň osobitne, nezvládam myslieť na budúcnosť, je to šialené. Milujem ju z celého srdca, ale som rád, že som ťa spoznal,“ zakončil. Skutočne veľkolepé finále.

View this post on Instagram

Boat days, woof

A post shared by Anna (@nnahense) on

Anna nevedela, čo od samého šťastia robiť, a tak preventívne celú príhodu aj so screenshotom inkriminovanej konverzácie zavesila na Twitter. Tam sa z toho okamžite stal virál. Momentálne sa na zmätenom chlapcovi, čo sa zasnúbil v Mexiku, ale v USA to ešte neplatí, smeje viac ako 100-tisíc ľudí, no úprimne? Čo iné si zaslúži.

Zdroj: nnahense / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
11
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
37
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Prešibaný kocúr s obľubou predstiera vlastnú smrť, aby si vynútil pozornosť ľudí

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME