Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 8.6.2023
sk
Medard
cz
Medard

Prezradiť dôležité či isté chúlostivé informácie iným ľuďom býva zvyčajne náročné. A to často aj v tom prípade, ak ide o našich rodičov. Svoje o tom vie aj mladá Američanka Lex, ktorá pracuje ako striptérka, informuje portál LADbible.

To môže byť pomerne problematické, pretože reakciu rodičov na takéto odhalenie je dosť ťažké odhadnúť. Budú s tým v pohode, alebo nie? A ako im to vlastne povedať? Lex sa rozhodla, že im to oznámi originálne, a síce prostredníctvom powerpointovej prezentácie. Video zverejnila aj na sociálnej sieti TikTok.

Usadila ich na stoličky, zapla televízor a mohlo sa ísť na vec. Bolo však dôležité rodičov na toto odhalenie pripraviť. „Predtým, než sa začnete znepokojovať, toto tajomstvo sa týka môjho života a nikoho iného neovplyvňuje,“ písalo sa na začiatku prezentácie. Ďalej tam Lex napísala, že rodičom chce povedať pravdu, pretože im dôveruje a nadovšetko ich miluje. „Chcem, aby moji najdrahší vedeli, čo sa v mojom živote deje,“ napísala Lex.

@mildwestsami

@lex1898 is WILD😩 Jokes aside our parents are the literal best, my mom said “I’m surprised how proud I am” 🥺😭😭 #hotgirlshit #getthatbagsis

♬ original sound – Mild West Sami

Reakcia rodičov bola povzbudivá

V tejto chvíli už rodičom iste napadli rôzne scenáre. Žeby ich dcéra bola tehotná? Alebo sa zaplietla do niečoho nebezpečného? Ako prezentácia pokračovala ďalej, všetky tieto domnienky Lex vyvrátila. No a napokon sa na obrazovke objavil kľúčový slide: „Som striptérka! Tancujem pri tyči v striptízovom klube a milujem to!“

A keďže správne predpokladala, že rodičia na ňu po tomto odhalení budú mať veľa otázok, pripravila aj praktický zoznam tých najpálčivejších. Z nich vyplynulo, že Lex pracuje v bezpečnom prostredí, ktoré jej dáva možnosť prejaviť sa, a že na túto prácu preukázala solídny talent. Prirovnala ju k divadelnému predstaveniu či vystúpeniu. Podnik, v ktorom pracuje, má navyše podľa nej veľmi dobrú povesť a práca striptérky sa v ňom nespája so žiadnymi rizikami.

Zároveň zdôraznila, že nepracuje ako prostitútka, proste len tancuje na javisku. Aká bola reakcia rodičov? Žiadne výčitky ani zhrozenie sa nekonali. Mama aj otec prijali správu s pokojom a ocenili, že ich dcéra k nim bola úprimná. Zaujímalo ich tiež, koľko jej táto práca vynáša.

Shutterstock

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje