Štvrtok 27.1.2022
sk
Bohuš
cz
Ingrid

Žena poslala správu na číslo svojej mŕtvej sestry. Dočkala sa veľmi chladnej odpovede

"Aspoň som naposledy videla na displeji vyskočiť jej meno."


Každý sa so stratou milovanej osoby vyrovnáva po svojom, no kto zažil, dobre vie, že toto nie je rana s potenciálom zahojiť sa úplne. Človek si len časom zvykne. Po množstve preplakaných dní a prebdených nocí napokon raz príde zlom a zrazu prestaneš mať pocit, že ťa tá bolesť a pocit prázdnoty hádam zožerie zaživa.

Môže to trvať mesiace, niekedy celé roky a občas pomáha proste zabudnúť. Vytesniť, že sa to vôbec stalo, že človek, ktorý ťa sprevádzal hodnou časťou života, je už naveky preč, a možno mu v rámci trúchlenia napísať správu. Presne to urobila aj táto slečna. Myslela si, že číslo, na ktoré píše, je už dávno deaktivované, no chladná odpoveď od jeho nového majiteľa ju rýchlo vyviedla z omylu.

Vo firemnom svete nie je priestor na sentiment

„Dnes na teba neviem prestať myslieť. Ľúbim ťa,“ znela správa od Faith pre jej sestru, ktorá už nie je medzi nami. Faith na TikToku vystupuje ako @faithsidman1 a nedávno sa na sociálnej sieti podelila o odpoveď na správu, ktorá jej v tomto ťažkom období práve dvakrát nepomohla. Video sa stalo okamžitým virálom a momentálne má viac ako sedem miliónov zhliadnutí.

@faithsidman1

at least i got to see her name pop up on my phone one last time 🙂

♬ original sound – 𝐟𝐚𝐭𝐢𝐦𝐚 ⚯͛

„Máte zlé číslo,“ pípla jej správa a Faith ostala v šoku. Myslela si, že číslo nefunguje a jej správy ostávajú visieť kdesi medzi zemou a nebom, rozhodla sa preto situáciu človeku na druhej strane objasniť. „Ospravedlňujem sa. Moja sestra dva roky dozadu zomrela a stále jej z času na čas píšem. Myslela som si, že číslo je deaktivované, už naň písať nebudem,“ odpovedala.

Náhodný zamestnanec z druhého konca linky však očividne nemal v ten deň v rozpise empatiu a na jej srdcervúce vysvetlenie len odsekol: „Toto je firemné číslo. Prosím, prestaňte naň písať.“ Že by Faith bola z tejto odpovede nadšená, sa povedať nedá, no zobrala to vcelku pozitívne. „Aspoň som naposledy videla na displeji vyskočiť jej meno.“

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť