Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 9.12.2022
sk
Izabela
cz
Vratislav

48-ročná Jayne Tapper našla cestu, ako obmedziť manželovo sústavné chodenie do krčmy… postavila mu bar na záhrade. Zdravotnej sestre z Devonu sa nepáčilo, že jej muž stále vysedáva po večeroch v bare, a tak vymyslela toto sympatické riešenie. Svojej domácej krčme pre muža dala príznačný názov. Pomenovala ju „Psia búda“.

Zrealizovať nápad jej podľa Metro trvalo päť mesiacov a teraz u nich doma usporadúva večierky pre muža a jeho kamarátov. Bar využívajú aj ich tri deti Tom (31), Lorren (24) a Jack (26). Milujú ho aj z dôvodu, že nemusia míňať peniaze v meste, a keď chcú ísť do baru s kamošmi, stačí, keď oni prídu k nim domov.

Nebol to avšak lacný špás a psia búda ženu vyšla na 4070 libier (cca 4 877 eur). „Pracovala som na tom, aby to vyzeralo ako poriadny bar, pretože na začiatku to pripomínalo skôr drevenicu. Chcela som, aby boli ľudia ohromení, tak sme pokračovali s premenou na minibar,“ uvádza Jayne. Podľa jej slov museli doma tak či tak vyrovnať povrch záhrady, tak túto príležitosť využila na zrealizovanie jej kreatívneho nápadu.

Rodina verí, že sa im peniaze vrátia, keďže nebudú musieť už míňať peniaze za predražené drinky v bare a taxíky domov. Stačí im prejsť cez záhradu a sú doma v posteli. Veľmi praktické.

Ideálny spôsob, ako si udržať muža alebo frajera doma, mať pod kontrolou jeho večernú spotrebu alkoholu a mať pritom istotu, že nebude koketovať s prsnatou čašníčkou.

Avšak úprimne… ktorej z nás by sa chcelo a kto by mal toľko eur nazvyš? To už tých pár pív asi radšej všetky oželieme…

Zdroje: metro.co.uk


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť