Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 2.12.2023
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka

Žena potajme vykŕmila svoje družičky, aby na svadbe neboli krajšie než ona

Pokrvne spriaznené konkurentky nenápadne dopovala kalóriami.


Každá nevesta chce byť vo svoj deň najúchvatnejšia žena v okolí. Mnohým na tom záleží natoľko, že kvôli týmto pár hodinám mesiace chudnú, chodia na procedúry a chytajú solárkový bronz, nehovoriac o hodinách scrollovania internetu v snahe nájsť ideálnu garderóbu. O krok ďalej zašla Američanka, ktorá nenechala nič na náhodu, a aby bola v onen deň najkrajšia, svoje dve družičky cielene vyštopala.

Priznala, že je bridezilla

Penny, ktorá na svojej svadbe nechcela vyzerať tuctovo a nasýtene, namiesto práce na sebe venovala energiu lišiackej zákernosti. Keďže jej družičky boli vlastné sestry, nemala problém mesiace do nich potajme ládovať kalórie. Jej cieľom bolo dosiahnuť, aby pri pohľade na vycifrovanú nevestu žiarlili.

Ako píše New York Post, svoje sestry popisuje ako atraktívne ženy. Jedna je príťažlivá učiteľka hudby, mladšia píše knihy pre deti. V ich prítomnosti si vždy pripadala ako chybová notifikácia. Pre okolie nebola HOT, zábavná, roztomilá ani obľúbená ako ony. Bola len priemer, ktorý neurazí, ale bežať za ním nikto nebude.

S budúcim manželom a obomi sestrami bývali v jednom dome. Každé ráno im pripravovala smoothies, ktoré vytunila prípravkami na priberanie. Svoju každodennú nezištnú rutinu obhajovala tvrdením, že chce, aby všetky na svadbe vyzerali fit, k čomu im má pomôcť chudnúci kokteil.

„V rámci plánu som zašla tak ďaleko, že som kúpila reálny kokteil na chudnutie a jeho obsah nahradila proteínovým práškom na mega priberanie.“

Hoci jej stratégia fungovala, zdalo sa jej priberanie príliš pomalé. Preto mesiac pred finále strojnásobila odporúčané množstvo priberacieho prášku. S potešením sledovala, ako si napučané sestry dávajú upraviť šaty, do ktorých sa nevmestili.

Žena potajme vykŕmila svoje družičky, aby na svadbe neboli krajšie než ona
Shutterstock

Aby toho nebolo málo, postarala sa aj o dizajn ich kanárikovo žltých rób, ktoré v kombinácii so svetlou pokožkou a blonďavou hrivou neotáčali hlavy v obdivnom zmysle.

„Donútila som ich obliecť si žiarivo žlté šaty, v ktorých vyzerali mdlo a bacuľato choro.“

Projekt sa vydaril

Podľa jej slov si v ten deň ani na chvíľu nepomyslela, že nie je stredobodom pozornosti či najdôležitejšou osobou v miestnosti. Dnes priznáva, že sa za to trochu hanbí, ale dodáva, že ten pocit byť kráľovnou jej za to stál.

Po svadobnej párty s vykrmovaním pokrvne spriaznených konkurentiek prestala, a ony sa vrátili k pôvodnej váhe. Dodnes o zákernosti netušia. Dokonca ju občas prosia, aby im urobila to lahodné chudnúce smoothies. Namiesto toho im robí toasty.


Tagy:

Monika Suchá
Píšem prstami, myslím hlučným vnútorným hlasom. Atakujem zaujímavými témami, ktoré musia prilákať najskôr mňa, kým ich vyzradím druhým. Konvenčne do nich badurkujem ironický a sarkastický tone of voice.Vo voľnom čase neznášam decká, obľubujem pondelky, bad days sú nedeľky. Rada si umývam zuby a šparchám sa vatovými tyčinkami v uškách. Také uspokojujúce.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.