Žena pravidelne večeria s rodinkou jazvecov a je to to najrozkošnejšie, čo dnes uvidíš

Každý by chcel mať pri večeri takúto spoločnosť.

Zdroj: Mr Lumpy & Friends / Twitter

Ideálnu večeru si každý predstavuje po svojom. Pre niekoho sú to sviečky, drahá reštaurácia a fancy jedlo za polovicu mesačnej mzdy priemerného Slováka, z ktorého sa koniec koncov aj tak nenaješ a musíš ísť gágor dotlačiť niekam do mekáča. Inému stačí salámová pizza s mastným okom o veľkosti Balatonu na vrchu a dve deci koly.

Ako informuje portál Unilad, pre Christine Ian je to niečo celkom iné. 57-ročnej žene zo Spojeného kráľovstva každú večeru spríjemňujú unikátni spoločníci z lesa. Všetko to začalo v momente, keď sa štrnásť rokov dozadu spolu s manželom presťahovali do nového domu. Hneď prvý večer začuli z verandy tiché cupkanie a netrvalo dlho, kým odhalili, kto ho má na svedomí.

Rodinka jazvecov. Mama, tatko a jedno mláďa – rozkošné trio, ktoré sa každý večer prikradlo ku Christine domov zháňať nejakú poživeň. Tá tichú žiadosť pochopila a začala zvieratkám vonku nechávať niečo dobré pod zub. Ako to už býva, zvieratá si na to zvykli… a začali sa vracať. Odvtedy už stihli dostať aj vlastné mená – pán a pani Lumpyovci a mláďa Humbug.

Jazvece podnietili staršiu pani k tomu, aby si na záhrade vybudovala útočisko pre všetky zvieratá z lesa, ktoré budú mať o jej pohostinstvo záujem. A že ich bolo dosť. Rodinka jazvecov sa medzitým rozrástla o ďalšieho člena, samičku Bellu, a pridali sa k nim napríklad aj líšky. Tento úspech sa rozhodla Christine zdokumentovať na internete a založila si profil na Twitteri.

Pod menom Mr Lumpy & Friends pôsobí ako skvelý zdroj rozkošných obrázkov pre všetkých, ktorí majú aktuálne dosť naprd deň. Momentálne má na ňom už viac ako 16-tisíc verných fanúšikov.

Niektorí z nich mali starosť o správnu stravu zvieratiek, keďže jazvece nemôžu jesť len tak hocičo. Žena ich však ubezpečila, že si všetko potrebné naštudovala a chlpatým kamošom teda nič zlé nehrozí. 

Zdroj: unilad.co.uk 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
6
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 prekvapivých faktov o krvi, ktoré zmenia spôsob, akým sa pozeráš na svoje telo

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME