Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 18.6.2024
sk
Vratislav
cz
Milan, Milana

Ideálnu večeru si každý predstavuje po svojom. Pre niekoho sú to sviečky, drahá reštaurácia a fancy jedlo za polovicu mesačnej mzdy priemerného Slováka, z ktorého sa koniec koncov aj tak nenaješ a musíš ísť gágor dotlačiť niekam do mekáča. Inému stačí salámová pizza s mastným okom o veľkosti Balatonu na vrchu a dve deci koly.

Ako informuje portál Unilad, pre Christine Ian je to niečo celkom iné. 57-ročnej žene zo Spojeného kráľovstva každú večeru spríjemňujú unikátni spoločníci z lesa. Všetko to začalo v momente, keď sa štrnásť rokov dozadu spolu s manželom presťahovali do nového domu. Hneď prvý večer začuli z verandy tiché cupkanie a netrvalo dlho, kým odhalili, kto ho má na svedomí.

Rodinka jazvecov. Mama, tatko a jedno mláďa – rozkošné trio, ktoré sa každý večer prikradlo ku Christine domov zháňať nejakú poživeň. Tá tichú žiadosť pochopila a začala zvieratkám vonku nechávať niečo dobré pod zub. Ako to už býva, zvieratá si na to zvykli… a začali sa vracať. Odvtedy už stihli dostať aj vlastné mená – pán a pani Lumpyovci a mláďa Humbug.

Jazvece podnietili staršiu pani k tomu, aby si na záhrade vybudovala útočisko pre všetky zvieratá z lesa, ktoré budú mať o jej pohostinstvo záujem. A že ich bolo dosť. Rodinka jazvecov sa medzitým rozrástla o ďalšieho člena, samičku Bellu, a pridali sa k nim napríklad aj líšky. Tento úspech sa rozhodla Christine zdokumentovať na internete a založila si profil na Twitteri.

Pod menom Mr Lumpy & Friends pôsobí ako skvelý zdroj rozkošných obrázkov pre všetkých, ktorí majú aktuálne dosť naprd deň. Momentálne má na ňom už viac ako 16-tisíc verných fanúšikov.

Niektorí z nich mali starosť o správnu stravu zvieratiek, keďže jazvece nemôžu jesť len tak hocičo. Žena ich však ubezpečila, že si všetko potrebné naštudovala a chlpatým kamošom teda nič zlé nehrozí. 

Zdroj: unilad.co.uk 


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.