Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 3.12.2022
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

Ideálnu večeru si každý predstavuje po svojom. Pre niekoho sú to sviečky, drahá reštaurácia a fancy jedlo za polovicu mesačnej mzdy priemerného Slováka, z ktorého sa koniec koncov aj tak nenaješ a musíš ísť gágor dotlačiť niekam do mekáča. Inému stačí salámová pizza s mastným okom o veľkosti Balatonu na vrchu a dve deci koly.

Ako informuje portál Unilad, pre Christine Ian je to niečo celkom iné. 57-ročnej žene zo Spojeného kráľovstva každú večeru spríjemňujú unikátni spoločníci z lesa. Všetko to začalo v momente, keď sa štrnásť rokov dozadu spolu s manželom presťahovali do nového domu. Hneď prvý večer začuli z verandy tiché cupkanie a netrvalo dlho, kým odhalili, kto ho má na svedomí.

Rodinka jazvecov. Mama, tatko a jedno mláďa – rozkošné trio, ktoré sa každý večer prikradlo ku Christine domov zháňať nejakú poživeň. Tá tichú žiadosť pochopila a začala zvieratkám vonku nechávať niečo dobré pod zub. Ako to už býva, zvieratá si na to zvykli… a začali sa vracať. Odvtedy už stihli dostať aj vlastné mená – pán a pani Lumpyovci a mláďa Humbug.

Jazvece podnietili staršiu pani k tomu, aby si na záhrade vybudovala útočisko pre všetky zvieratá z lesa, ktoré budú mať o jej pohostinstvo záujem. A že ich bolo dosť. Rodinka jazvecov sa medzitým rozrástla o ďalšieho člena, samičku Bellu, a pridali sa k nim napríklad aj líšky. Tento úspech sa rozhodla Christine zdokumentovať na internete a založila si profil na Twitteri.

Pod menom Mr Lumpy & Friends pôsobí ako skvelý zdroj rozkošných obrázkov pre všetkých, ktorí majú aktuálne dosť naprd deň. Momentálne má na ňom už viac ako 16-tisíc verných fanúšikov.

Niektorí z nich mali starosť o správnu stravu zvieratiek, keďže jazvece nemôžu jesť len tak hocičo. Žena ich však ubezpečila, že si všetko potrebné naštudovala a chlpatým kamošom teda nič zlé nehrozí. 

Zdroj: unilad.co.uk 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť