Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Zvonku obyčajná šedá škatuľa, zvnútra nemilosrdná džungľa. To je realita každého bežného supermarketu. Nie je to len nakúpiť a odísť, stať sa tam môže prakticky hocičo. Raz sú to mocenské boje pri regáli s akciovým tovarom, inokedy babka, čo ti nadrzovku prerazí vozíkom hrudný kôš, len aby sa k voľnej pokladni dostala o stotinu sekundy skôr. Lebo Rodinné prípady nepočkajú.

Ale to poznáš a s tým tak trochu aj rátaš. S čím rozhodne nerátaš, je, že sa staneš svedkom splynutia dvoch duší, respektíve snahy jednej duše prinútiť k tomu tú druhú. Vidieť ženu v svadobných šatách s ľadvinkou na páse, ako pochoduje uličkami a hľadá svojho ničnetušiaceho nastávajúceho, to sa nevidí len tak.

Incident zachytila náhodná okoloidúca

Mamičke menom Ashley, ktorá na TikToku figuruje pod nickom @boymom_ashley, sa však podobný tragikomický pohľad naskytol doma vo Vegas. A hoci to možno nebolo celkom politicky korektné, rozhodla sa celú scénu natočiť. Aby sme si to zrekapitulovali – na jednej strane máme zúfalú nevestu, družičku Emily, ktorá očividne nemala dosť času zazipsovať si šaty, a oddávajúceho.

Shutterstock

Muž si pokojne vykladal tovar

Na strane druhej je muž, zamestnanec obchodu, ktorý si pokojne vykladá tovar do halloweensky orientovaného regálu a očividne ešte nevie, čo ho čaká. To sa veľmi skoro zmení. Keď sa totiž tieto dve strany stretnú, ako vidno na videu, veci majú pomerne rýchly spád. Nevesta ide rovno na vec (koniec koncov, snubák má podľa vlastných slov na ruke už dva roky a nemá na čo čakať).

„Zober si ma tu a teraz, inak sme skončili,“ kričí po svojom nastávajúcom, ktorý absolútne netuší, čo sa deje. Je to prank? Je to realita? Naozaj žijem pod jednou strechou so ženou, ktorá je kvôli svadbe ochotná odhodiť aj zvyšky hrdosti a spáchať spoločenskú samovraždu?! To sú všetko otázky, ktoré mu pravdepodobne behali hlavou, no v skutočnosti nepovedal nič.

@boymom_ashley

Part 1. The best part of my week? watched this woman hunt her man down that works at target !!  #target#bridzilla#lasvegas

♬ original sound – Ashley

@boymom_ashley

The best part of my week? part 2 watched this woman hunt her man down that works at target !! #target#bridzilla#lasvegas#fyp#fypシ

♬ original sound – Ashley

Snúbenica dala svojmu drahému na výber

A tak si jeho snúbenica išla svoje: „Snubný prsteň si mi dal už dva roky dozadu, je načase sa niekam pohnúť! Buď si ma okamžite vezmeš, alebo končím!“ Zároveň, akoby to nebolo zjavné, dodala, že doniesla nielen pastora, ale aj družičku Emily. Dav (v preklade Ashley) skandoval, nech to urobí.

Muž sa však akosi nemal k činu. Odtiahol drahú polovičku von z obchodu a čo sa dialo potom, sa teda už asi nikdy nedozvieme. Ashley zavesila video incidentu na svoj spomínaný TikTok, kde sa z neho stal okamžitý virál. Žeby však ľudia na internete obdivovali ženinu odvahu, sa povedať nedá, názory boli skôr negatívne.

Shutterstock

Komentujúci nevestu nešetrili

„Neviem, či to je naozaj, alebo zo srandy, ale ak musíš niekoho k svadbe dokopať takto, potom si očividne nie ste súdení,“ napísal jeden z komentujúcich. „Toto nie je rozkošné, vtipné, ani romantické. Bolo mi trápne aj za ňu,“ dodal zase niekto iný. A čo ty? Chcel by si, aby ťa snúbenica ohľadom svadby konfrontovala takto verejne, alebo ti to tiež príde decentne postavené na hlavu?

Zdroj: boymom_ashley / TikTok 


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.