Žena prepadla snúbenca v práci v svadobných šatách. Trvala na tom, aby si ju ihneď vzal

Muž takéto prekvapenie očividne nečakal…

Zdroj: Shutterstock

Zvonku obyčajná šedá škatuľa, zvnútra nemilosrdná džungľa. To je realita každého bežného supermarketu. Nie je to len nakúpiť a odísť, stať sa tam môže prakticky hocičo. Raz sú to mocenské boje pri regáli s akciovým tovarom, inokedy babka, čo ti nadrzovku prerazí vozíkom hrudný kôš, len aby sa k voľnej pokladni dostala o stotinu sekundy skôr. Lebo Rodinné prípady nepočkajú.

Ale to poznáš a s tým tak trochu aj rátaš. S čím rozhodne nerátaš, je, že sa staneš svedkom splynutia dvoch duší, respektíve snahy jednej duše prinútiť k tomu tú druhú. Vidieť ženu v svadobných šatách s ľadvinkou na páse, ako pochoduje uličkami a hľadá svojho ničnetušiaceho nastávajúceho, to sa nevidí len tak.

Incident zachytila náhodná okoloidúca

Mamičke menom Ashley, ktorá na TikToku figuruje pod nickom @boymom_ashley, sa však podobný tragikomický pohľad naskytol doma vo Vegas. A hoci to možno nebolo celkom politicky korektné, rozhodla sa celú scénu natočiť. Aby sme si to zrekapitulovali – na jednej strane máme zúfalú nevestu, družičku Emily, ktorá očividne nemala dosť času zazipsovať si šaty, a oddávajúceho.

Shutterstock

Muž si pokojne vykladal tovar

Na strane druhej je muž, zamestnanec obchodu, ktorý si pokojne vykladá tovar do halloweensky orientovaného regálu a očividne ešte nevie, čo ho čaká. To sa veľmi skoro zmení. Keď sa totiž tieto dve strany stretnú, ako vidno na videu, veci majú pomerne rýchly spád. Nevesta ide rovno na vec (koniec koncov, snubák má podľa vlastných slov na ruke už dva roky a nemá na čo čakať).

„Zober si ma tu a teraz, inak sme skončili,“ kričí po svojom nastávajúcom, ktorý absolútne netuší, čo sa deje. Je to prank? Je to realita? Naozaj žijem pod jednou strechou so ženou, ktorá je kvôli svadbe ochotná odhodiť aj zvyšky hrdosti a spáchať spoločenskú samovraždu?! To sú všetko otázky, ktoré mu pravdepodobne behali hlavou, no v skutočnosti nepovedal nič.

@boymom_ashley

Part 1. The best part of my week🤣 watched this woman hunt her man down that works at target !!  #target#bridzilla#lasvegas

♬ original sound – Ashley

@boymom_ashley

The best part of my week🤣 part 2 watched this woman hunt her man down that works at target !! #target#bridzilla#lasvegas#fyp#fypシ

♬ original sound – Ashley

Snúbenica dala svojmu drahému na výber

A tak si jeho snúbenica išla svoje: „Snubný prsteň si mi dal už dva roky dozadu, je načase sa niekam pohnúť! Buď si ma okamžite vezmeš, alebo končím!“ Zároveň, akoby to nebolo zjavné, dodala, že doniesla nielen pastora, ale aj družičku Emily. Dav (v preklade Ashley) skandoval, nech to urobí.

Muž sa však akosi nemal k činu. Odtiahol drahú polovičku von z obchodu a čo sa dialo potom, sa teda už asi nikdy nedozvieme. Ashley zavesila video incidentu na svoj spomínaný TikTok, kde sa z neho stal okamžitý virál. Žeby však ľudia na internete obdivovali ženinu odvahu, sa povedať nedá, názory boli skôr negatívne.

Shutterstock

Komentujúci nevestu nešetrili

„Neviem, či to je naozaj, alebo zo srandy, ale ak musíš niekoho k svadbe dokopať takto, potom si očividne nie ste súdení,“ napísal jeden z komentujúcich. „Toto nie je rozkošné, vtipné, ani romantické. Bolo mi trápne aj za ňu,“ dodal zase niekto iný. A čo ty? Chcel by si, aby ťa snúbenica ohľadom svadby konfrontovala takto verejne, alebo ti to tiež príde decentne postavené na hlavu?

Zdroj: boymom_ashley / TikTok 

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
15
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
20
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Očakávanie vs. realita: Spomienky na situácie, ktoré sme zažili prvýkrát

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME