Žena pridala na internet recenziu svojich šiat. Odfotila ich na skutočne bizarnom mieste

Ľudia boli poriadne zmätení…

Zdroj: PxHere

Nákupy cez internet sú riskantné. Produktové fotografie na stránkach zvyknú klamať a vec, ktorá ti vo výsledku dorazí do schránky, môže byť úplne iná ako to, čo si si objednal. Jediným spôsobom, ako sa nestať obeťou konceptu „očakávanie verzus realita“, je čítať si recenzie. A tie vedia byť v niektorých prípadoch omnoho zábavnejšie ako samotný nepodarený produkt.

Jednou zo súdka tých bizarnejších je aj táto, ktorú sa podarilo na Amazone vyhrabať jednému užívateľovi Redditu. Samotná recenzia je síce z roku 2017, slávu však zožala až teraz, po uverejnení na oranžovej sociálnej sieti. Pozitívne hodnotenie venovala recenzentka s užívateľským menom csolive21 dlhým modrým maxišatám a na prvý pohľad na nej nie je nič zvláštne.

PxHere (https://pxhere.com/en/photo/358333)

„Zbožňujem tieto šaty!“ píše csolive21 na Amazone. „Bežne ostávam pri čiernej či iných tlmených farbách, no táto kráľovská modrá ma oslovila. A som veľmi rada, že som do nej išla. Mám 167 centimetrov a 77 kíl, takže som si nebola istá, ako mi šaty budú sedieť, ale materiál zvýraznil presne to, čo bolo treba a s pomocou sťahovacieho spodného prádla to celé parádne fungovalo.“

Tá absurdná časť prišla až v momente, keď ste sa od textu posunuli nižšie a narazili na fotografiu, na ktorej má slečna ospevované šaty oblečené. Vytvorila im naozaj malebné zátišie. V pozadí široká trávnatá plocha, domčeky učupené v pozadí, nad nimi sa vznášajúce mračná a vedľa nej aj v krásnych šatách… rakva. Rakva?!

Found on Amazon. Reviewing a dress by posting a picture of someone’s casket. from trashy

Ľudia na Reddite boli poriadne zmätení a v tejto fáze sa s nimi pravdepodobne stotožňujete. „Ostatní sa fotia o zrkadlo, toto dievča to posunulo na nový level,“ napísal jeden z užívateľov. „To je teraz nejaká nová móda fotiť sa vedľa rakvy s mŕtvym človekom vo vnútri s úsmevom na tvári?!“ pýtal sa zase ďalší.

Po prívalovej vlne negatívnych komentárov sa rozhodla slečna svoju recenziu upgradnúť a vysvetliť, o čo naozaj ide. Fotografia je údajne z pohrebu jej otca. Opadla teda minimálne obava, že sa rozhodla pre dobrú fotku zapózovať s úplne cudzou mŕtvolou.

Ostali však ďalšie. „Dievča píše, že bežne nosí čiernu. Ale na pohreb svojho otca si dá modré šaty,“ poznamenala nejaká užívateľka a mnohí s ňou súhlasili.

Mayron Oliveira / Unsplash (https://unsplash.com/photos/mibn6LLm9kA)

Napokon sa jej rozhodol zastať niekto od fachu, usporiadateľ pohrebov: „Každý má právo smútiť po svojom, a toto mi príde úplne normálne. Keby na tej rakve twerkovala, asi by to bolo trošku dehonestujúce, ale odfotiť sa s rakvou svojho otca nie je žiadna katastrofa.“

To, či sa prikláňate k jednej alebo druhej skupine ľudí, už necháme na vás, no kým sa rozhodnete… mohli by ste, prosím, zaevidovať, že tie šaty majú vrecká?! Ďakujeme.

Zdroj: eriwhi / Reddit

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Originálny prank vtipným spôsobom upozorňuje na problém znečisťovania

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME