Streda 6.7.2022
sk
Patrik, Patrícia
cz
Den upálení mistra Jana Husa

Žena pristihla manžela, ako si prezerá fotky cudzích žien. Na internete rozprúdila debatu

Ľudia v komentároch mali pocit, že to trochu prehnala.


S príchodom moderných technológií a sociálnych sietí sa nám tu vyrysovala úplne nová škála vzťahových problémov, ktoré by pár rokov dozadu zneli ako hotové sci-fi. No vážne. Kedysi, keď mala žena podozrenie na neveru, mohla tak akurát hľadať stopy rúžu na golieri, no teraz? Teraz počká, kým drahý zaspí, vkradne sa mu do mobilu a pod paplónom prelustruje komplet celú históriu správ.

No nie vždy treba zachádzať tak ďaleko. Niekedy proste stačí mať otvorené oči a človek zrazu vidí aj to, čo nechce. Dôkazom je aj táto žena, ktorá na TikToku vystupuje ako @lyjones0. Jedného pekného dňa sa pozrela dole z balkóna na druhom poschodí na svojho ničnetušiaceho manžela, a hľa. Zrazu vidí, ako si v pohodlí ich obývačky s nohami vyloženými na stole prezerá fotky a videá náhodných žien na internete.

Podľa ľudí na internete žena zašla priďaleko

Virálne video doposiaľ nazbieralo takmer štyri milióny zhliadnutí a z komentárovej sekcie je jasné, že väčšina ľudí na jeho konaní nevidí nič zlé. „Nevlastníš ho, tak si daj pohov,“ napísal jeden z používateľov. „Toto neznášam. Pozerám videá s dievčatami na TikToku celé dni, ale to predsa neznamená, že podvediem svoju frajerku,“ vyjadril sa zase ktosi ďalší.

Nepochybne na tom niečo bude. Vo vzťahu alebo single, každý má právo na súkromie a človek predsa nemá oči len tak na parádu. Na druhú stranu ale treba rešpektovať, že to, čo je pre jedného fajn, môže inému ublížiť – preto nikdy nie je neskoro jasne si stanoviť hranice.

Nie všetci však boli voči žene natoľko kritickí. Niektorí pochopili, že ide o obyčajné manželské doťahovanie, a poradili žene, nech si pri tejto príležitosti zo svojej polovičky poriadne vystrelí. „Kde máš nerfku? Ak nemáš, určite by si si mala jednu zaobstarať,“ napísal niekto v komentároch, a „ublížená“ manželka neváhala. Ako to dopadlo? Takto.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť