Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 9.12.2023
sk
Izabela
cz
Vratislav

Táto 26-ročná žena z poľskej Poznane si hovorí Anella An a považuje sa za „prvú poľskú Barbie“. Živí sa ako architektka a príležitostná modelka. Priznáva, že je čudná a preto ju priťahujú zvláštne a jedinečné veci. Jej veľkým snom je stať sa Playboy zajačikom, na ceste za týmto snom už spotrebovala neuveriteľných 35 000 eur na plastické operácie!

Barbie mánia Anellu pochytila, podľa jej slov, len pomerne nedávno. Každý z nás má vraj nejaké nedostatky, ktoré nám prekážajú. Anelle sa nepozdával jej nos, tak ako prvú podstúpila jeho úpravu. Neskôr si povedala, že by sa jej hodili aj ďalšie zákroky. Prišli na rad pery, následne prsia. Údajne to prišlo všetko úplne spontánne. Plastické operácie sa pre Poľku stali závislosťou. Jej neskutočne úzky driek je vraj ale na 100% prirodzený.

<<<<<úctyhodný počet odoberateľov – niečo cez 50-tisíc! Z celkom pochopiteľných dôvodov je ale vypnutá možnosť pridávania komentárov k príspevkom. Zrejme by sa pod každou fotkou strhla trma-vrma a nenávistné komentáre by lietali na všetky strany. Takto si Anella pokojne užíva sebaklam aj naďalej a môže vypustiť zo svojho života kritiku svojich brutálnych plastických operácií.

Dokonca aj počas vystúpenia v televíznej talkshow Poľka tvrdila, že zdravý úsudok jej nechýba a všetko je tak, ako má byť. Vraj veľa dievčat z jej okolia podstúpilo plastickú operáciu a v dnešnej dobe je úprava pŕs ako cesta do pekárne po rožky.“

Kedysi…

<

…dnes

<

Zdroj: viralthread.com
Titulná fotka: anella_an_ / instagram.com


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.