Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 22.5.2024
sk
Júlia
, Juliana
cz
Emil

Žena s najdlhšími nohami rozpráva o svojich problémoch. Muži ju nechcú bozkávať na verejnosti

Kupovanie nohavíc je hotovou nočnou morou.


Na vrchnú policu v supermarkete dosiahne bez problémov a žiarovku vie pravdepodobne vymeniť aj bez rebríka, navzdory tomu jej život rozhodne nie je rozprávkový. 21-ročná TikTokerka z amerického Texasu je už štvrtý rok držiteľkou vskutku kuriózneho svetového rekordu. Jej nohy sú dlhé viac ako 135 centimetrov, čo z nej robí majiteľku najdlhších dolných končatín vôbec.

Maci Currin prezrádza, že život s takýmito nohami je náročnejší, ako by si mnohí mysleli. Kúpiť si nohavice je pre ňu prakticky nemožné a pravidelne čelí posmeškom. „Dostáva sa mi zmiešaných reakcií, ale to sa dá asi očakávať. Keď na mňa niekto útočí, tak len preto, že tomu nerozumie,“ hovorí mladá Američanka, ktorú ľudia zvyknú prirovnávať k Slendermanovi.

Vysoká už od škôlky

Už od škôlky bola vyššia ako ostatné deti. „Pamätám si, ako som sa hrala na ihrisku a niekto si ma kvôli mojej výške pomýlil so školáčkou,“ spomína Maci. „Nenávidela som svoju výšku, pretože si ma kvôli nej ostatné deti doberali. Bola som terčom posmeškov. Výhodou však je, že nikto iný nie je ako ja. Som unikátna,“ dodáva.

Výška jej komplikuje život viac, ako by sa mohlo zdať. „Zakaždým, keď sa musím zohnúť, aby som prešla cez dvere, mám chuť zobrať kladivo a rozbiť ich,“ hovorí so smiechom Maci. Jednoduché to nemá ani v milostnom živote. I keď momentálne nemá záujem o randenie, vraví, že aj keby mala, prechádzka ružovou záhradou by to nebola. Muži ju neradi bozkávajú na verejnosti, pretože sa im prieči, že je od nich vyššia.

Žena s najdlhšími nohami rozpráva o svojich problémoch. Muži ju nechcú bozkávať na verejnosti
Profimedia

Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.