Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 6.2.2023
sk
Dorota
cz
Vanda
, Wanda

Žena sa cez internet snažila predať svojho manžela. Chcela ho tak potrestať za jeho správanie

Manžel to vzal s humorom.


Predať svojho manžela do dražby? Írke Linde McAlister žijúcej na Novom Zélande to prišlo ako dobrý nápad. Portál LADbible píše, že žena sa rozhodla predať svojho manžela Johna. Prečo? Lebo ju nechal počas leta doma samu s deťmi a odišiel na ryby. Jeho manželka sa teda rozhodla pre naozaj netradičnú pomstu.

Na internet umiestnila inzerát, v ktorom na Johna vyhlásila dražbu. Uviedla, že pochádza „zo slušného chovu“, má 37 rokov a „má záľubu v rybárčení“. Dodala, že John mal veľa majiteľov, ale „ak bude pravidelne kŕmený a napájaný, tak ostane verný“.

Shutterstock

Záujemcovia sa našli

Netrvalo dlho a objavilo sa niekoľko záujemcov o kúpu. Tí sa dožadovali ďalších informácií. Linda im napísala, že jej manžel má „veľmi rád dlhé rozhovory o počasí, najmä v piatok večer“, a tiež, že „trpí chorobou odhadzovania ponožiek na zem“. Ponuka na kúpu sa vyšplhala na 63 eur, ale následne bol inzerát stiahnutý, keďže porušil pravidlá stránky.

Samotný John sa o celom incidente dozvedel, až keď mu o ňom povedal jeden z jeho kamarátov. Podľa všetkého ho to ale vôbec neurazilo. Celý žartík mu vraj prišiel zábavný a dosť sa na ňom nasmial. Novinárom ale tiež povedal, že sa zo situácie poučil a aj ostatným mužom odporúča, aby na svoje manželky a deti nezabúdali.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť