Sobota 27.11.2021
sk
Milan
cz
Xenie

Žena sa dopustila tragickej chyby. Omylom zhltla svoje slúchadlo

Myslela si, že má v ruke tabletku, no pravda bola inde.


Hoci výsledky všetkých vedeckých výskumov zaoberajúcich sa touto problematikou hovoria o opaku, ty veľmi dobre vieš, že tvoj mozog nefunguje 24 hodín denne. Niekedy jednoducho vypne. Bez chochmesu zatiahne roletku ako teta na úrade polhodinu pred skončením stránkových hodín, telo prepne na automat a nechá ťa čeliť nástrahám osudu na vlastnú päsť.

Určite tie chvíle dobre poznáš. Vyhodíš lyžičku do koša a prázdny téglik od jogurtu šupneš do drezu. Alebo sa silou mocou snažíš potlačiť dvere, na ktorých je obrovským písmom, že by ti mohlo oči vyklať, napísané ťahať. Alebo – a čo sa teda nestáva bežne, ale niekedy očividne áno – spláchneš dole krkom svoje milované slúchadlo.

Namiesto liekov do seba kopla slúchadlo

Mladá žena menom Carli, ktorá na TikToku vystupuje ako @iamcarliiib, sa nedávno na sociálnej sieti podelila o tragickú udalosť, ktorá nezabolela len jej tráviaci trakt, ale aj peňaženku. V slabej chvíli totiž prehltla jeden zo svojich AirPodov. „V jednej ruke som mala ibuprofen, v druhej ľavé slúchadlo,“ hovorí vo virálnom videu, ktoré sa medzičasom TikTok rozhodol poslať do teplých krajín.

@iamcarliiib

For ✨educational✨ purposes heres what happened when I mixed up my #airpod and an ibuprofen. Here to share awareness #LevisMusicProject #fyp

♬ Oh No – Kreepa

V rámci šírenia osvety ho však 27-ročná žena z Bostonu nahrala znovu. „Jedno z toho som si hodila do úst a zapila to vodou,“ dodáva, zatiaľ čo roní krokodílie slzy. A niet sa čomu diviť. Slúchadlá značky Apple nie sú práve lacný špás, a keď si uvedomila, akú osudovú chybu práve učinila, už nebolo cesty spať. Podľa vlastných slov sa ho následne snažila vyvracať, tvrdohlavé slúchadlo však odmietalo ísť späť, odkiaľ prišlo.

Ľudia v komentároch mali na vec zmiešané názory

Video, ktoré má momentálne viac ako 3 milióny zhliadnutí, sa stalo okamžitým virálom a nie každý žene tento príbeh zožral aj s navijakom. „Ako je toto vôbec možné? Slúchadlo je podstatne väčšie ako tabletka, to si musela všimnúť,“ podotkla jedna z komentujúcich. „Blbosť,“ vyjadril svoj názor stručne zase ďalší.

Náhoda je blbec, stať sa môže hocičo, a preto sa našlo veľa ľudí, ktorým celá záležitosť neprišla zase taká nereálna. Tí sa Carli pýtali, ako sa situácia vyvíja, v nasledujúcom videu ich teda uviedla do obrazu. Na RTG vyšetrení lekári žiadne slúchadlo nenašli, čo teda znamená, že hoci nie vrchom, nejakým otvorom telo predsa opustilo.

Aj na púti tráviacim traktom ostalo funkčné

Ak by ťa náhodou v tejto fáze zaujímalo, či aj po prehltnutí také slúchadlo stále funguje, nemusí ti to kradnúť spánok. Odpoveď je áno. Carli na to prišla v momente, keď sa snažila kamarátke nahrať hlasovú správu, no tá ju ledva počula… pretože sa zvuk nahrával aj cez slúchadlo v bruchu. „Prekvapilo ma to, keďže druhé slúchadlo bolo odpojené a uložené v kryte, ale toto očividne ostalo pripojené,“ vysvetľuje. Takže nech sa páči, zase si o poznanie bohatší.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť