Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 5.3.2024
sk
Fridrich
cz
Kazimír

Psy sa vedia ľahko rozptýliť, a preto je niekedy náročné donútiť ich chvíľu obsedieť na jednom mieste. A taktiež milujú mnohé dobroty, ktoré by ani veľmi nemali jesť. Tieto dva fakty sa rozhodla spojiť dohromady vo svoj prospech mladá Američanka Linds Sheltonová, o ktorej píše portál Unilad.

Zdravotná sestra z Oklahomy ukázala majiteľom psíkov trik, ako ostrihať nechty svojim miláčikom. Jej metódy sa môžu zdať čudné, no výsledky hovoria samé za seba. Jej pes má rád arašidové maslo a túto jeho slabosť využila, aby jej dovoliť urobiť mu rýchlu „manikúru“.

Maslo na hlave

Lindsay si omotala okolo hlavy fóliu a na ňu si lyžicou natrela sladkú pochúťku. Potom nasmerovala papuľku svojho psa tak, aby ju začal olizovať. Maškrte, samozrejme, neodolal a pustil sa do nej. Za ten čas mu Lindsay ostrihala nechty a bolo po probléme.

Počas aplikácie arašidového masla na hlavu sa z pozadia ozval jej manžel, ktorý sa jej so smiechom spýtal: „Čo to, do čerta, robíš, ty trkvas?“ Ona mu pohotovo odpovedala: „Vyzerám ako trkvas? Ja že ako génius!“ Vtedy však ešte netušila, koľko ľudí bude zdieľať jej názor.

@linds.shelton

Need help clipping your dogs nails? I gotchu. #dogsoftiktok #tiktokdogs #tiktokdiy #fyp #foryoupage #smallgestures

♬ original sound – linds.shelton

Doktorát za výcvik psov

Video zdieľala na populárnej platforme Tik Tok a to sa stalo veľmi rýchlo virálnym. Za jeden deň nazbierala viac ako dva milióny zhliadnutí. Na príspevok reagovali stovky ľudí, pričom jej nápad mnohí označili za geniálny.

Zopár z nich ho už stihlo aj vyskúšať a potvrdilo, že jej trik funguje. Vraj je to to jediné, čo na ich štvornohých miláčikov zatiaľ zabralo. Jeden chlapík jej dokonca chcel za túto radu poslať peniaze, lebo vďaka nej ušetrí nemalé peniaze za psí salón. V inom komentári bolo napísané, že by Linds mala dostať doktorát za výcvik psov.

Ako vidno na spomínanom videu, Američanka má aj ďalšieho psíka, preto by možno nebolo od veci, keby vymýšľala podobné vynálezy častejšie. Ľudia by to podľa všetkého privítali s otvorenou náručou.

Zdroj: Unilad


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.