Žena sa na internete podelila o to, ako tragikomicky prebieha nákup potravín s jej polovičkou

V tomto sa určite nájde hneď niekoľko párikov.

Zdroj: Pixabay

Naše drsnejšie polovičky vynikajú vo všeličom. Vedia zmontovať stoličku, vymeniť žiarovku, vygrgať abecedu, prípadne vycikať svoje meno do snehu… no čo sa nákupov týka, tam sú úplne stratení. Tým dupľom, ak ide o potraviny.

Nechceme z nich robiť negramotných neandrtálcov, ale pravdou je, že väčšina z nich nevidí rozdiel medzi cuketou a uhorkou, stopkovým zelerom a petržlenovou vňatou, či mozzarellou a eidamom. Veď syr ako syr. Lenže nie je syr ako syr, uhorka ako cuketa a každá domáca gazdinka vie, ako problematicky to môže dopadnúť.

Sexy Man GIF by Albert Heijn - Find & Share on GIPHY

Ako rozumné riešenie sa javí svojho drahého na potulkách supermarketom sprevádzať. Lenže nie vždy je čas, nie vždy je chuť a keďže slečna bude tá, ktorá si vo výsledku ešte dve hodiny pokysne nad sporákom, prenechať túto úlohu čisto na chlapa je viac než fér. Tak čo teraz? Ako zariadiť, aby drahému nevybuchla výplň dutiny lebečnej, a aby slečna mala všetko, čo na svoje kulinárske kreácie potrebuje?

Táto slečna na to našla perfektnú odpoveď. A úprimne, nie je jediná, pretože stavím všetky svoje drobné, že v dnešnej dobe sociálnych sietí tento trik používa množstvo párov (hlásim sa tiež). Len bola prvá, ktorá sa o to podelila na Twitteri a zasvätila všetky neznalé žienky, ktorým to radikálne zmení život. Čo to teda robí? 

Okrem klasického nákupného zoznamu s názvami jednotlivých produktov ho vyzbrojí ešte čímsi lepším – fotografiami. Chalanisko má teda k dispozícii aj to, ako sa potravina volá, aj to, ako vyzerá a keď to už v tejto fáze pos*rie, tak si zaslúži ísť do postele hladný. Internet na jej post reagoval rôzne. Našli sa žienky, ktoré to so svojimi mládencami robia podobne, aj také, ktoré danú slečnu obdivovali za jej trpezlivosť.

Vraj by bolo rýchlejšie a efektívnejšie objednať si potraviny online a nechať si ich domov doručiť potravinovým kuriérom. Slečna sama skonštatovala, že túto možnosť do budúcnosti zváži a ušetrí s tým kvantá času ako sebe, tak aj svojmu zmätenému partnerovi.

Swindle GIF - Find & Share on GIPHY

Zdroj: Rato_K / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Vďaka novej appke zostarneš o 60 rokov. Ako by v starobe vyzerali známe celebrity?


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME