Žena sa na internete podelila o trik, ako rieši v zahraničí nabíjanie elektroniky. Ľudia sú nadšení!

Ak sa ti nechce ťahať na dovolenku dvesto nabíjacích adaptérov…

Zdroj: Pixabay

Dovolenka je nádherná záležitosť a pre mnohých z nás to jediné, čo nás počas roka udržuje v chode. Desať dní absolútneho, totálneho a bezhraničného ničnerobia a škodoradosti, keď si predstavíš, že všetci tvoji kolegovia musia hniť v zaprdenom kancli a vypisovať reporty, zatiaľčo ty robíš… nič. Ale to sme už spomínali.

Okrem množstva nesporných výhod má však takéto leňošenie v mláčke vlastného potu aj jednu nevýhodu. Je to poriadny facka pre tvoju peňaženku. Letenky, hotel, nové plavky, dvesto kubíkov opaľovacieho krému a to nehovoriac o tom, že tam pravdepodobne prežerieš obličku. Lebo vieš, kalórie na dovolenke sa nepočítajú, tak si môžeš trošku vyhodiť z kopýtka.

Big Ang Drinking GIF - Find & Share on GIPHY

Pokiaľ cestuješ mimo Európy (prípadne do Anglicka), tak sa k tejto kope výdavkov pridáva ešte ďalší – nákup množstva adaptérov. Pár rokov dozadu by stačil jeden, no dnes má každý po štyri kusy z každej verejne dostupnej elektroniky a tú nielenže so sebou ťahajú na dovolenku, ešte by ju aj radi nabili. Ideálne všetku naraz.

Všetkým vášnivým cestovateľom, ktorí sa na pravidelnej báze s týmto problémom potýkajú, uľahčí život lifehack tejto slečny z Twitteru. Tá sa nedávno opýtala: „Som jediná, kto si na dovolenku namiesto tucta nabíjacích adaptérov berie jednu predlžovačku?“ A ľudia z toho boli úplne paf.

„Toto je tá najmúdrejšia vec, akú som dnes videl,“ napísal pod status jeden chlapík. Kamoško, počkaj, až zistíš, že veci sa dajú do kufra zrolovať a zaberie to menej miesta, ako keď ich tam len klasicky naukladáš… to už asi nerozdýchaš. „Takže, teraz akože žijeme v roku 2090?“ opýtal sa ďalší a my sme nesmierne nadšení, že sa predstavy ľudstva o budúcnosti z lietajúcich áut a teleportov okresali na vlečenie predlžovačky cez pol zemegule.

Iná slečna zase poukázala na nespornú chybičku krásy celej tejto záležitosti: „Veľa šťastia, keď sa to budeš snažiť napratať do kufra.“ Svojím spôsobom má pravdu. Na druhej strane, jedna predlžovačka asi nezaberie o toľko viac priestoru ako niekoľko kusov menších adaptérov. A mimo toho, keď tam napcháš plutvy, notebook, zepterový hrniec po babke a iné nutnosti, bez ktorých „proste neodletíš“, tak prečo nie toto?

Comedy Central Ok GIF by Broad City - Find & Share on GIPHY

Tak, a zase si o čosi múdrejší. Nakladaj s touto revolučnou informáciou správne 🙂

Zdroj: sashals_ / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
"Ja a moji chlapci." Štvorica komiksových záporákov sa postarala o nové populárne meme!

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME