Žena sa na internete sťažovala na ohavný snubný prsteň: Ľudia jej to dali vyžrať

Ale jedno sa musí nechať – ten prsteň naozaj nie je najkrajší.

Zdroj: Austin Pacheco / Unsplash

Cena snubného prsteňa už od nepamäti rozdeľuje ženy na dva tábory. Niektoré si na tento materializmus nepotrpia a svojej polovičke by na sobáš súhlasne prikývli aj v prípade, že by ich požiadal s maticou z najbližšieho železiarstva. Iné majú na tento dôležitý prstienok odlišný názor. Riadia sa rovnicou „veľká láska sa rovná veľký šuter“ a nič, na čo chalanisko neminul polročnú výplatu, sa im neráta.

Je to predsa prsteň, ktorý budú natešene ukazovať všetkým kamarátkam. Prsteň, ktorý budú s veľkou pravdepodobnosťou nosiť až do konca života. Prsteň, ktorý jej bude pripomínať tento špeciálny deň. Deň, keď sa dve duše oficiálne zhodli na tom, že sa chcú hádať o tom, čo budú dnes večer jesť, len spolu. Na veky vekov. A podľa toho by mal tento šperk aj vyzerať.

Podľa mladej slečny, do ktorej sa aktuálne obúva celý Reddit, tak ten jej nevyzerá. Jej srdca šampión ju totiž o ruku požiadal s prsteňom po babke. Na prvý pohľad veľmi romantické gesto, prijať svoju lásku do rodiny rodinným dedičstvom, no to by táto láska musela najprv vedieť niečo také oceniť. Táto slečna to oceniť nevie a nielen to – ešte sa prsteň rozhodla ponížiť pred celým internetom.

„Môj priateľ ma konečne požiadal o ruku a dá mi toto… vytiahol to z vrecka a ja som mala čo robiť, aby som sa nezačala smiať. Pýtala som sa samej seba, či to myslí vážne alebo čo…“

Making fun of your engagement ring on social media from trashy

Po niekoľkých dňoch nosenia si na ohavný snubák údajne zvykla. Aj napriek tomu sa nemôže ubrániť myšlienke, že by to chcelo niečo vkusnejšie. To, či jej partner napokon zaobstaral prijateľnejšiu alternatívu, nevedno.

Podľa ľudí na internete si však aj tak žiadnu nezaslúži. Nie ani tak preto, že sa jej prsteň nepáči. Veď buďme k sebe úprimní, naozaj nie je z tých najkrajších, a to sme ešte mierni. Ale preto, že sa ho rozhodla takto verejne zosmiešniť.

Quarterbear / Reddit
emailusernamepasswrd / Reddit
PerplexityRivet / Reddit
Caroline_Bintley / Reddit
nochedetoro / Reddit

Zdroj: Mortadelllla / Reddit

Reagujte!
Grr Grr
7
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Seriál Černobyľ už máme za sebou. Budeme si ho pamätať aj vďaka týmto memes

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME