Pondelok 23.5.2022
sk
Želmíra
cz
Vladimír, Vladimíra

Cena snubného prsteňa už od nepamäti rozdeľuje ženy na dva tábory. Niektoré si na tento materializmus nepotrpia a svojej polovičke by na sobáš súhlasne prikývli aj v prípade, že by ich požiadal s maticou z najbližšieho železiarstva. Iné majú na tento dôležitý prstienok odlišný názor. Riadia sa rovnicou „veľká láska sa rovná veľký šuter“ a nič, na čo chalanisko neminul polročnú výplatu, sa im neráta.

Je to predsa prsteň, ktorý budú natešene ukazovať všetkým kamarátkam. Prsteň, ktorý budú s veľkou pravdepodobnosťou nosiť až do konca života. Prsteň, ktorý jej bude pripomínať tento špeciálny deň. Deň, keď sa dve duše oficiálne zhodli na tom, že sa chcú hádať o tom, čo budú dnes večer jesť, len spolu. Na veky vekov. A podľa toho by mal tento šperk aj vyzerať.

Podľa mladej slečny, do ktorej sa aktuálne obúva celý Reddit, tak ten jej nevyzerá. Jej srdca šampión ju totiž o ruku požiadal s prsteňom po babke. Na prvý pohľad veľmi romantické gesto, prijať svoju lásku do rodiny rodinným dedičstvom, no to by táto láska musela najprv vedieť niečo také oceniť. Táto slečna to oceniť nevie a nielen to – ešte sa prsteň rozhodla ponížiť pred celým internetom.

„Môj priateľ ma konečne požiadal o ruku a dá mi toto… vytiahol to z vrecka a ja som mala čo robiť, aby som sa nezačala smiať. Pýtala som sa samej seba, či to myslí vážne alebo čo…“

Making fun of your engagement ring on social media from trashy

Po niekoľkých dňoch nosenia si na ohavný snubák údajne zvykla. Aj napriek tomu sa nemôže ubrániť myšlienke, že by to chcelo niečo vkusnejšie. To, či jej partner napokon zaobstaral prijateľnejšiu alternatívu, nevedno.

Podľa ľudí na internete si však aj tak žiadnu nezaslúži. Nie ani tak preto, že sa jej prsteň nepáči. Veď buďme k sebe úprimní, naozaj nie je z tých najkrajších, a to sme ešte mierni. Ale preto, že sa ho rozhodla takto verejne zosmiešniť.

Quarterbear / Reddit
emailusernamepasswrd / Reddit
PerplexityRivet / Reddit
Caroline_Bintley / Reddit
nochedetoro / Reddit

Zdroj: Mortadelllla / Reddit


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť