Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 25.4.2024
sk
Marek
, Marko, Markus
cz
Marek

Cena snubného prsteňa už od nepamäti rozdeľuje ženy na dva tábory. Niektoré si na tento materializmus nepotrpia a svojej polovičke by na sobáš súhlasne prikývli aj v prípade, že by ich požiadal s maticou z najbližšieho železiarstva. Iné majú na tento dôležitý prstienok odlišný názor. Riadia sa rovnicou „veľká láska sa rovná veľký šuter“ a nič, na čo chalanisko neminul polročnú výplatu, sa im neráta.

Je to predsa prsteň, ktorý budú natešene ukazovať všetkým kamarátkam. Prsteň, ktorý budú s veľkou pravdepodobnosťou nosiť až do konca života. Prsteň, ktorý jej bude pripomínať tento špeciálny deň. Deň, keď sa dve duše oficiálne zhodli na tom, že sa chcú hádať o tom, čo budú dnes večer jesť, len spolu. Na veky vekov. A podľa toho by mal tento šperk aj vyzerať.

Podľa mladej slečny, do ktorej sa aktuálne obúva celý Reddit, tak ten jej nevyzerá. Jej srdca šampión ju totiž o ruku požiadal s prsteňom po babke. Na prvý pohľad veľmi romantické gesto, prijať svoju lásku do rodiny rodinným dedičstvom, no to by táto láska musela najprv vedieť niečo také oceniť. Táto slečna to oceniť nevie a nielen to – ešte sa prsteň rozhodla ponížiť pred celým internetom.

„Môj priateľ ma konečne požiadal o ruku a dá mi toto… vytiahol to z vrecka a ja som mala čo robiť, aby som sa nezačala smiať. Pýtala som sa samej seba, či to myslí vážne alebo čo…“

Making fun of your engagement ring on social media from trashy

Po niekoľkých dňoch nosenia si na ohavný snubák údajne zvykla. Aj napriek tomu sa nemôže ubrániť myšlienke, že by to chcelo niečo vkusnejšie. To, či jej partner napokon zaobstaral prijateľnejšiu alternatívu, nevedno.

Podľa ľudí na internete si však aj tak žiadnu nezaslúži. Nie ani tak preto, že sa jej prsteň nepáči. Veď buďme k sebe úprimní, naozaj nie je z tých najkrajších, a to sme ešte mierni. Ale preto, že sa ho rozhodla takto verejne zosmiešniť.

Quarterbear / Reddit
emailusernamepasswrd / Reddit
PerplexityRivet / Reddit
Caroline_Bintley / Reddit
nochedetoro / Reddit

Zdroj: Mortadelllla / Reddit


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.