Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen

Pondelky bývajú niekedy naozaj ťažké a občas aj iné dni. Práve počas takýchto dní sa stáva, že tankujeme namiesto nafty benzín alebo naopak. Avšak to, čo sa podarilo tejto mladej žene, sa asi podarí len málokomu.

Väčšina žien nie je veľmi technický typ, no svojich tátošov sa zväčša tankovať naučia. Nevedia síce podrobnosti o motore a podobne, ale na to sú jednoducho muži, aby vedeli tieto informácie.

Avšak aj väčšina žien, ktoré možno nevlastnia vodičský preukaz, vedia, že Tesla nejazdí na benzín a samotná značka je charakteristická práve synonymom elektromobil.

Blondínka, Tesla a benzínová pumpa

To však, zrejme, nevedela vodička, ktorá sa rozhodla na benzínke natankovať svoju Teslu Model S. Pri tomto zábavnom akte ju natočili dvaja chlapíci, ktorí po tom, ako sa na nej dosmiali a dožrala ich ľútosť, jej vysvetlili, že sa nachádza na zlom mieste. Slečna svoj výstup začala tým, že najprv hľadala otvor, ktorý by slúžil na tankovanie do jej tátoša.

Neskôr vzala do ruky tankovaciu pištoľ a snažila sa ju nejakým spôsobom napchať do auta, ktoré funguje na elektrický pohon. Po tom, čo otvorila kufor, prišla na to, že to, zrejme, nebolo správne tlačidlo, ktoré by jej pomohlo s objavením nádrže.

V tomto bode dosiahla jej zúfalosť hranice, a tak sa rozhodla zavolať kamarátovi na telefóne. Nastal čas, keď sa jej chalani, ktorí ju natáčali, rozhodli pomôcť. Chlapík za ňou vyšiel von z auta a jednoducho jej vysvetlil, že do jej auta sa netankuje benzín ani podobné pohonné hmoty.

V komentároch sa ľudia smiali rovnako ako aj chalani vo videu. Objavilo sa hneď niekoľko komentárov, či to náhodou nie je fake, no súdiac podľa veľmi autentického smiechu dvoch mužov, ktorí video natáčali, to bude asi naozaj krutá realita. Ktovie, možno mala slečna auto len požičané a Elon Musk jednoducho nepatrí medzi jej najväčšie vzory.

Titulná fotka: youtube.com/xyperox


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.