Žena sa na pumpe snažila natankovať Teslu. Je na smiech celému internetu

Pri tomto videu nevieš či máš plakať alebo dúfať, že je to len fake.

Pondelky bývajú niekedy naozaj ťažké a občas aj iné dni. Práve počas takýchto dní sa stáva, že tankujeme namiesto nafty benzín alebo naopak. Avšak to, čo sa podarilo tejto mladej žene, sa asi podarí len málokomu.

Väčšina žien nie je veľmi technický typ, no svojich tátošov sa zväčša tankovať naučia. Nevedia síce podrobnosti o motore a podobne, ale na to sú jednoducho muži, aby vedeli tieto informácie.

Avšak aj väčšina žien, ktoré možno nevlastnia vodičský preukaz, vedia, že Tesla nejazdí na benzín a samotná značka je charakteristická práve synonymom elektromobil.

Blondínka, Tesla a benzínová pumpa

To však, zrejme, nevedela vodička, ktorá sa rozhodla na benzínke natankovať svoju Teslu Model S. Pri tomto zábavnom akte ju natočili dvaja chlapíci, ktorí po tom, ako sa na nej dosmiali a dožrala ich ľútosť, jej vysvetlili, že sa nachádza na zlom mieste. Slečna svoj výstup začala tým, že najprv hľadala otvor, ktorý by slúžil na tankovanie do jej tátoša.

Neskôr vzala do ruky tankovaciu pištoľ a snažila sa ju nejakým spôsobom napchať do auta, ktoré funguje na elektrický pohon. Po tom, čo otvorila kufor, prišla na to, že to, zrejme, nebolo správne tlačidlo, ktoré by jej pomohlo s objavením nádrže.

V tomto bode dosiahla jej zúfalosť hranice, a tak sa rozhodla zavolať kamarátovi na telefóne. Nastal čas, keď sa jej chalani, ktorí ju natáčali, rozhodli pomôcť. Chlapík za ňou vyšiel von z auta a jednoducho jej vysvetlil, že do jej auta sa netankuje benzín ani podobné pohonné hmoty.

V komentároch sa ľudia smiali rovnako ako aj chalani vo videu. Objavilo sa hneď niekoľko komentárov, či to náhodou nie je fake, no súdiac podľa veľmi autentického smiechu dvoch mužov, ktorí video natáčali, to bude asi naozaj krutá realita. Ktovie, možno mala slečna auto len požičané a Elon Musk jednoducho nepatrí medzi jej najväčšie vzory.

Titulná fotka: youtube.com/xyperox

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
12
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 1

  1. Čo ja viem… Ako nepríde mi to ani na popukanie ani smutné. Očividne to auto ešte netankovala, tak slečna nevedela, že je elektrické alebo že ho tam nenatankuje, no bože. Tí chalani sa tam smiali akoby to bolo to najvtipnejšie čo práve videli. Ako neberte ma zle, ja sa tu bavím na mnohých veciach, ale toto mi práve vtipné nepríde.

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 faktov o našom tele, ktoré potvrdzujú, že telo je jeden záhadný systém

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME