Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 2.10.2023
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia

Žena sa na svojej narodeninovej párty zasekla za pohovkou. Dostala ju odtiaľ až obsluha reštaurácie

Video zo záchrannej akcie sa stalo virálom.


47-ročná Lindsey Clark to na oslave svojich narodenín poriadne rozbalila. Dokonca až tak, že skončila zaseknutá za pohovkou v reštaurácii Twelve Twenty Five v anglickom okrese North Tyneside.

Ako píše portál LADbible, Lindsey to zrejme trochu prehnala s alkoholom a skončila za pohovkou. Problém nastal, keď zistila, že sa odtiaľ nevie dostať. Jej kamaráti museli dokonca zavolať na pomoc obsluhu reštaurácie, aby oslávenkyňu z tejto nezávideniahodnej situácie dostala.

Lindsey ale aj tak strávila zaseknutá za pohovkou dlhých desať minút. Celú situáciu sa jej kamarátke Julie Jackson podarilo nahrať aj na mobil. Video sa na internete stalo okamžite virálnym.

So this just happenedBruncrss Prosecco

Posted by Julie Jackson on Sunday, April 17, 2022

Desať minút za pohovkou

Julie prezradila, že v ten večer si naozaj dopriali veľa alkoholu. „Pili sme všetko možné, hlavne veľa prosecca,“ povedala. „Bunda môjho kamaráta spadla za pohovku, tak sa Lindsey nahla, aby ju vytiahla a spadla priamo za pohovku. Bola tam zaseknutá celých desať minút!

Obsluha bola veľmi milá, mohli si z toho robiť srandu, ale boli naozaj milí. Rozhodne to nebola oslava narodenín, na ktorú zabudnem!“

Shutterstock

Poznamenala tiež, že rozhodne nečakala, že sa jej video stane na sociálnych sieťach takým hitom. Samotná Lindsey sa kvôli tomu našťastie nehnevá a baví sa na tom spolu s ostatnými. „Vždy chcela byť slávna, hoci si nemyslím, že očakávala, že sa to stane práve takto,“ dodala Julie.

Lindsey sa neskôr objavila aj v relácii This Morning, kde sa podelila o niekoľko detailov z celej príhody. Prezradila dokonca, že obsluha „chcela zavolať hasičov“. „Som rada, že sa video stalo virálom a že som mohla ostatných pobaviť,“ uzavrela.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.