Žena sa obliala červeným vínom. Jej „katastrofou“ sa inšpiroval obchod s oblečením

Biely outfit + červené víno = kastrofa? Už nie.

Zdroj: Terry Vlisidis / unsplash.com

Určite sa vám už stalo, že ste si svojou neopatrnosťou spôsobili neželaný doplnok na svojom oblečení, akým je napríklad červené víno. O to viac vás to nahnevalo, ak bol tomu na príčine niekto iný a vy ste sa vyobliekali do biela.

Eleanor Walton zažila presne ten druhý prípad. Bola na pretekoch v Ripone (Severný Yorkshire), keď ju niekto oblial červeným vínom. Eleanor mala na sebe čisto biely overal. Každý, kto už mal niečo dočinenia s červeným vínom, vie, že akýkoľvek pokus odstrániť fľak, by bol márny.

Väčšina žien by túto situáciu teda považovala za úplné fiasko a po zvyšok pretekov by sa schovávala na toaletách alebo by to rovno zabalila. Eleanorine priateľky však dostali geniálny nápad. Jej kamarátka Mia celú situácia opísala na svojom twitteri takto: „Takže, sme dve hodiny na pretekoch a príde za mnou Eleanor, že ju niekto oblial vínom. Žiadny problém, potrebujeme len viac vína.“ Výsledok vôbec nevyzerá zle.

Musíte uznať, že takto to už nevyzerá ako nehoda

Eleanor túto historku zdieľala na svojom Twitteri aj s fotografiou svojho vylepšeného outfitu. Tento post si všimol aj internetový obchod s oblečením Pretty Little Things. Ten poďakoval Eleanor za zdieľanie tohto kreatívneho kúsku, ktorý bol pre nich natoľko inšpiratívny, že podobný overal zaradili do svojej ponuky. Popis tohto produktu znie: Posuň svoj outfit na nový level s týmto overalom.

Shop the look now 👀🍷 https://bit.ly/2GzA7Dr

Gepostet von PrettyLittleThing am Sonntag, 28. Juli 2019

V tomto prípade sa potvrdilo príslovie, že všetko zlé je na niečo dobré. Takže, dámy, ak sa ocitnete v podobne neblahej situácii, zapojte všetky kreatívne mozgové bunky a možno to dotiahnete ďaleko.

Zdroj: thesun.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Typy ľudí, ktorých môžeš stretnúť cestou v MHD


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME