Žena sa odmietla odfotiť s tehotenským bruškom. Spravil to za ňu jej muž!

Ach tí muži..

Chcete vedieť, ako to celé vzniklo? ,,Je to celkom zábavné. Som fotograf a snažím sa zachytiť čokoľvek, čo je okolo mňa. Až na moju ženu, tej sa rozhodne vôbec nepáči, keď je na nejakých záberoch. Keď som jej spomenul, že nám urobím nejaké zábery počas jej tehotenstva, povedala, že si to neželá. Stále som ju však presviedčal a pýtal sa, či náhodou nezmenila názor. Tak som o tom povedal aj ostatným priateľom a spolu sme vymysleli naozaj geniálny plán. Urobili sme tehotenské fotky so mnou,“ prezradil 29-ročný fotograf Chris Urena.

https://www.unilad.co.uk/featured/maternity-photoshoot/
https://www.unilad.co.uk/featured/maternity-photoshoot/
https://www.unilad.co.uk/featured/maternity-photoshoot/
https://www.unilad.co.uk/featured/maternity-photoshoot/
https://www.unilad.co.uk/featured/maternity-photoshoot/

Najskôr to bolo brané ako vtip. Muž to dal to na facebook a čakal, čo sa stane. Reakcie jeho priateľov na seba nenechali dlho čakať. Tvrdí, že nafotil už veľa žien s tehotenskými bruškami alebo fotky, kde sú aj s ich manželmi ako rodina, no byť na druhej strane bol úplne iný zážitok. ,,Moji priatelia si ma doberali a veľmi sa smiali na mojich ,,smutných očiach,“ tvrdí Chris.

Urobil to najmä pre svoju ženu, s ktorou sa snažili splodiť dieťa už dva roky. Ich dieťatko by sa malo narodiť v júni a keď raz uvidí fotky svojho otecka, určite si ho bude doberať.

Chris povedal, že keď jeho žena po prvýkrát uvidela tieto fotky zostala šokovaná. Až potom sa začala veľmi smiať, no koniec koncov, z tohoto uleteného nápadu bola nadšená. Chris chcel len dokázať, že je hrdý otec. Niektorí ľudia na sociálnych sieťach dokonca tvrdia, že sa podobá na herca Khala z Games of Trones, alebo animovanú postavičku Mauiho z Moani. Iní tvrdia, že Chris robí úžasnú vec pre svoju ženu a svoje dieťa, a to minimálne v tom, že o pár rokov budú spolu pozerať naozaj skvelý fotoalbum. Tento druh fotiek pôsobí na mnoho ľudí veľmi pozitívne a aspoň im to urobilo dobrý deň.

Zdroj: unilad.co.uk 
Titulná fotka: unilad.co.uk 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
10
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Nechutné jedlá, ktorých tvorcom by mali zakázať vstup do kuchyne

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME