Žena sa po rokoch ozvala svojej tajnej láske. Vznikla z toho táto bizarná konverzácia

Takto chlapa rozhodne nezbalí…

Zdroj: © Shutterstock

Niektorým jedincom sociálna izolácia vážne neprospieva. Sedia doma na riti, nevedia, do čoho by pichli, a niekde počas tejto nudy na povrch vyplávajú myšlienky, ktoré im v hlave možno kvasili už nejakú tú chvíľu, no nikdy nedostali šancu predrať sa na svetlo sveta. Tak to pravdepodobne bolo aj v tomto prípade.

Napísať správu tajnej láske zo strednej, vyznať jej lásku a celé to okoreniť chabým pokusom rozvrátiť mu manželstvo? To znie dobre. Niektorí šijú rúška, iní majú potrebu dokázať svetu, že pojem morálka už v dnešnej spoločnosti nemá miesto. Každý má svoje hobby, že? A ako sa hovorí, proti gustu žiaden dišputát. Teda asi…

Sad Love Me GIF by WWE - Find & Share on GIPHY

Aby sme to zosumarizovali, neznáma žena sa po rokoch odhodlala napísať mužovi, vtedy ešte chlapcovi, do ktorého bola počas strednej bezhlavo zaľúbená. Kontakt dostala od kamošky a myslela si, že nemá čo stratiť. Pravdepodobne si v hlave vykonštruovala idylickú romancu, v ktorej daný chlapík celé roky čakal, kedy sa mu ozve. Aby sa jej mohol láskyplne hodiť okolo krku.

Lenže to sa nestalo. Chlapík bol totižto ženatý, čo žene urobilo značný škrt cez rozpočet. Tá sa však rozprávkového konca nehodlala vzdať a šance na peknú budúcnosť po boku svojej stredoškolskej lásky sa držala zubami-nechtami. Ako to celé dopadlo? Prinajmenšom bizarne, čo na základe tejto konverzácie usúdiš aj sám.

Takto prebiehala nešťastná konverzácia

© EMEFKA
© EMEFKA

Chalan ostal z celého rozhovoru prinajmenšom rozčarovaný. Po tom, čo mu ženská, ktorú solídnych desať rokov nevidel, sarkasticky popriala „krásne“ manželstvo, sa s ňou už dlhšie nemienil vybavovať. „Toto je to najprimitívnejšie, čo mi kto kedy od strednej napísal,“ odpísal jej na rozlúčku. „Myslím, že si ťa rád nechám ujsť.“

O absurdnú skúsenosť sa rozhodol podeliť aj so svetom. Predsa len, treba šíriť osvetu o tom, že sa po planéte pohybujú aj ľudia bez šedej mozgovej kôry, ba čo viac – majú prístup k modernej elektronike. Zavesil preto konverzáciu na Reddit, kde sa z nej okamžite stal virál.

Momentálne má už takmer 60-tisíc „lajkov“ a ich počet stále stúpa. A nám len ostáva veriť, že naň jedného dňa narazí aj dotyčná a uvedomí si, že takto chlapa určite nezbalí.

Not Cool Kenya GIF - Find & Share on GIPHY

Zdroj: xConnorx789 / Reddit

Reagujte!
Grr Grr
5
Grr
Fuuj Fuuj
43
Fuuj
Fňuk Fňuk
9
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
13
Uups
Haha Haha
140
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Emoji kvíz: Dokážeš rozoznať Apple emotikony medzi ostatnými?

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME