Streda 28.9.2022
sk
Václav
cz
Den české státnosti | Václav
, Václava

Občas ti trvá niekoľko rokov života, kým prídeš na nejaký skvelý trik, ktorý ti zjednoduší život. Podobne to bolo aj u istej Becky, ktorá sa na svojom facebooku podelila o výborný trik, ako zatvárať škatule s cereáliami alebo inými potravinami. V prípade, že prídeš na takýto geniálny trik, bola by škoda nepodeliť sa oň. Akonáhle tak urobila Becky, ostali niektorí ľudia doslova v nemom úžase.

Trik, ktorý sme všetci potrebovali

Všetci to veľmi dobre poznáme, keď objavíme nejaký ten “lifehack“ a povieme si: „Prečo mi toto nenapadlo skôr?“ Občas sú to naozaj jednoduché veci, ktoré nevyžadujú špeciálne pomôcky či schopnosti, iba, ako sa hovorí, sedliacky rozum. Mnohé z takýchto trikov potom viacerí z nás radi denno-denne používajú a ak sú účinné, prečo sa o ne nepodeliť?

Becky Holden McGhee sa rozhodla podeliť o svoj trik na zatváranie škatúľ s cereáliami a rôznymi inými potravinami v škatuliach. Ako iste viete, tieto krabice zvyknú mať na vrchu výrez, ktorý nám má pomôcť ich zavrieť, no nie vždy to funguje tak, ako má.

Krabice potom ostávajú otvorené a potraviny v nich vysychajú alebo vlhnú. Namiesto mnohých dóz, do ktorých by si potraviny presypal, existuje jednoduchšie riešenie. 

Had to share this!!!It's only taken me 40 years, but I now know the correct way to close a cereal box.Genius. It takes…

Gepostet von Becky Holden McGhee am Sonntag, 10. Mai 2020

Trvalo jej 40 rokov, kým na to prišla

Becky v príspevku, v ktorom zdieľa svoj trik, poznamenala, že jej trvalo 40 rokov, kým na to prišla. Konečne prišla na super spôsob, ako zatvoriť krabice s cereáliami a trvá to iba pár sekúnd. Celý postup si môžeš pozrieť na videu, ktoré Becky zverejnila na svojom profile. 

Pod príspevkom sa našli ľudia, ktorí si rovnako ako mnohí z nás povedali, ako je možné, že im to nenapadlo skôr. Avšak nebol by to internet dnešnej doby, ak by sa nenašli aj komentujúci, ktorí skonštatovali, že toto k životu vôbec nepotrebujú a Becky má zjavne len príliš veľa voľného času.

Príspevok si však získal za pomerne krátky čas viac ako 114-tisíc zdieľaní, čo hovorí samo za seba. Taktiež má vyše 300 komentárov a viac ako 19-tisíc lajkov. Niet pochýb o tom, že mnohých ľudí tento trik ohúril.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť