Žena sa podelila o geniálny trik, ako zatvárať krabice s cereáliami. Stal sa z neho virál

Tento geniálny trik sa ti bude určite hodiť.

Zdroj: Samantha Gades, Unsplash

Občas ti trvá niekoľko rokov života, kým prídeš na nejaký skvelý trik, ktorý ti zjednoduší život. Podobne to bolo aj u istej Becky, ktorá sa na svojom facebooku podelila o výborný trik, ako zatvárať škatule s cereáliami alebo inými potravinami. V prípade, že prídeš na takýto geniálny trik, bola by škoda nepodeliť sa oň. Akonáhle tak urobila Becky, ostali niektorí ľudia doslova v nemom úžase.

Trik, ktorý sme všetci potrebovali

Všetci to veľmi dobre poznáme, keď objavíme nejaký ten “lifehack“ a povieme si: „Prečo mi toto nenapadlo skôr?“ Občas sú to naozaj jednoduché veci, ktoré nevyžadujú špeciálne pomôcky či schopnosti, iba, ako sa hovorí, sedliacky rozum. Mnohé z takýchto trikov potom viacerí z nás radi denno-denne používajú a ak sú účinné, prečo sa o ne nepodeliť?

Becky Holden McGhee sa rozhodla podeliť o svoj trik na zatváranie škatúľ s cereáliami a rôznymi inými potravinami v škatuliach. Ako iste viete, tieto krabice zvyknú mať na vrchu výrez, ktorý nám má pomôcť ich zavrieť, no nie vždy to funguje tak, ako má.

Krabice potom ostávajú otvorené a potraviny v nich vysychajú alebo vlhnú. Namiesto mnohých dóz, do ktorých by si potraviny presypal, existuje jednoduchšie riešenie. 

Had to share this!!!It's only taken me 40 years, but I now know the correct way to close a cereal box.Genius. It takes…

Gepostet von Becky Holden McGhee am Sonntag, 10. Mai 2020

Trvalo jej 40 rokov, kým na to prišla

Becky v príspevku, v ktorom zdieľa svoj trik, poznamenala, že jej trvalo 40 rokov, kým na to prišla. Konečne prišla na super spôsob, ako zatvoriť krabice s cereáliami a trvá to iba pár sekúnd. Celý postup si môžeš pozrieť na videu, ktoré Becky zverejnila na svojom profile. 

Pod príspevkom sa našli ľudia, ktorí si rovnako ako mnohí z nás povedali, ako je možné, že im to nenapadlo skôr. Avšak nebol by to internet dnešnej doby, ak by sa nenašli aj komentujúci, ktorí skonštatovali, že toto k životu vôbec nepotrebujú a Becky má zjavne len príliš veľa voľného času.

Príspevok si však získal za pomerne krátky čas viac ako 114-tisíc zdieľaní, čo hovorí samo za seba. Taktiež má vyše 300 komentárov a viac ako 19-tisíc lajkov. Niet pochýb o tom, že mnohých ľudí tento trik ohúril.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
7
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
14
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
15 rodičovských rád, ktoré by mal počuť každý jeden pubertiak


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME