Štvrtok 6.10.2022
sk
Natália
cz
Hanuš

Žena sa podelila o „šikovný“ trik, ako odhaliť neveru. Ľudia na internete ju poriadne skritizovali

Čo si o tejto "nepriestrelnej metóde" myslíš ty?


Píše sa 21. storočie. Keď máš podozrenie, že ťa chalan podvádza, už sa nemusíš krčiť v kríkoch, zatiaľ čo ho sleduješ naprieč celým mestom, aby si dala svojej intuícii za pravdu. A dokonca ani čakať, kým zaspí, aby si mu nepozorovane načapila prst na senzor odtlačkov a trošku sa mu pohrabkala v mobile, ako to majú niektoré slečny zvykom.

Podľa tejto ženy totiž existuje podstatne jednoduchší a o nič menej efektívny (hoci o tom by sa dalo polemizovať, ale k tomu sa ešte dostaneme) spôsob. Aurie, ktorá na TikToku vystupuje ako @aurielouisse, totiž tvrdí, že úplne stačí nechať poodokryté zrkadielko v aute. Znie to ako hlúposť? Možno. No vo virálnom videu, ktoré má momentálne takmer 4 milióny zhliadnutí, presne toto prezentuje ako nepriestrelný hack na odhalenie nevery.

Podľa ľudí na internete to bolo pritiahnuté za vlasy

„Ako zistiť, či sa za tvojím chrbtom stretáva s nejakou inou,“ píše vo videu, ktoré si na sociálnej sieti nevybojovalo práve kopec sympatií. Pochopiteľne, našli sa ženy, ktoré jej trik označili za geniálny, no väčšina ľudí v komentárovej sekcii mala pocit, že Aurie naozaj zašla priďaleko. Predsa len, čo keď chcel chudák chalan len pred robotou zistiť, či mu vzadu na hlave idiotsky nestoja vlasy?

@aurielouisse

old hack but effective

♬ Edge – REZZ

„Pokiaľ musíš robiť takéto veci, asi je načase vážne sa s frajerom porozprávať,“ vyjadril sa niekto. Mnohí poznamenali, že dôvera je základom zdravého vzťahu a z tohto dôvera práve dvakrát nesrší. „Počkaj, až naberie nejaký výtlk a zrkadielko sa zatvorí samo. Chalan dostane výplach žalúdka a ani nebude vedieť prečo,“ povedal zase niekto ďalší. Čo si o celej veci myslíš ty?


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť