Nedeľa 7.8.2022
sk
Štefánia
cz
Lada

Žena sa podelila o tri testy, ktorými si preveruje nápadníkov na prvom rande

Takto si chce overiť, či sa o ňu v budúcnosti bude vedieť postarať.


Čo všetko musí muž na prvom rande urobiť, aby žena vôbec zvažovala druhé? Prísť osprchovaný, doniesť kvety, nehovoriť sexistické vtipy a neskákať jej do reči, aby sám sebe uštedril v poradí už štyridsiaty kompliment? Neblúdiť rukami po zakázanom území a brať to celé ako to, čo rande byť má – šancu lepšie sa spoznať a zistiť, či ste kompatibilní?

To všetko je fajn, no ako sa zdá, nie vždy to stačí. Slečna, ktorá na TikToku vystupuje ako @respectfullygabby, nedávno prezradila, aké testy musí jej nápadník úspešne absolvovať, aby sa mu ešte niekedy ozvala. Virálne video doposiaľ nazbieralo takmer pol milióna zhliadnutí a rozprúdila sa pod ním celkom plodná debata.

Nestačí zaplatiť – chlap sa musí starať

Hneď na úvod rozoberá otázku, ktorá tradične rozdeľuje ľudí na dva tábory. Mal by muž zaplatiť na prvom rande alebo to už v 21. storočí a čase ženskej emancipácie nie je pravidlom? „Vykašlime sa na celú túto konverzáciu. Žiadne 50 na 50. Na prvom rande má platiť muž. Ak nie je ochotný, tak dovidenia,“ hovorí Gabby.

Potom prichádza test číslo dva, možno ešte dôležitejší ako ten prvý. Muž sa musí uistiť, že bezpečne nasadla do taxíka a ozvať sa aj neskôr, či v poriadku prišla domov. „Raz som bola na rande s chlapíkom z Miami. Dali sme si niekoľko drinkov a o 4 ráno ma odprevádzal na Uber,“ rozpráva slečna príbeh o mužovi, ktorý údajne zlyhal na plnej čiare.

„Jeho taxík prišiel skôr. Povedala som mu, nech pokojne ide a on išiel. Zle. Bol to test. Boli štyri hodiny ráno, všetko bolo zavreté a ja som stála uprostred tmavej ulice a čakala. Sama. Ak ti je jedno, či bezpečne nasadnem do auta, skončili sme. Muži, prosím, odprevádzajte svoje priateľky.“

Shutterstock

Finálny test sa zdá byť celkom jednoduchý. Jediné, čo treba, je ponúknuť žene bundu, keď spomenie, že jej je chladno. Na prvý pohľad celkom očividná vec, no ako sa zdá, nič nie je samozrejmosť. „Keď má muž na sebe bundu alebo inú vrchnú vrstvu, vždy poviem, že mi je zima. Proste chcem vedieť, či mi ju dá. Ak nie, je pre mňa mŕtvy. Ak áno, aj tak si ju nevezmem,“ dodáva Gabby na záver.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť